+ Yorum Gönder
Duyurular ve Sohbet - Muhabbet Forumunda Isim değişikliği ve üye sayısı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. acele_yok
  Yeni Üye

  Isim değişikliği ve üye sayısı
  Isim değişikliği ve üye sayısı hakkında bilgi

  kısacası bir forumun kalitesinin bir tarafdan moderatörlerden belli olur ama öbür tarafdan da kaç tane üyesi olduğundan.

  bu forumun ismi önce alasayvan.net du ve o zaman yaklaşık nerdeyse 500 bin kişi kayıtlıydı. şimdi ise 6 bin bile değil. yani bu kadar performans düşüklüğü bu forumu bence öldürdü. zaten üye sayısının çoğu aktif üye olmaz. bu demektir ki burda belki bir avuç dolusu üye var.

  böyle forum çalışdırılmaz bence. şimdi forumlarda genelde özel sorulara cevap beklerim. havayı suyu konuşmaya abone olmadım ben. çok nadir kullanılan bir bilgisayar proğramı olabilir veya uydu ile ilgili olabilir. belki de internetde aradığım birşey olabilir. gelde şimdi burda böyle bir soru sor. kaç tane cevap gelir ki?

  benim sorum şu şimdi:
  niye böyle oldu bu forum?
 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Forumacil eskisinden daha kaliteli ve düzenli, düzenli çalışan elemanları var ve ortak fikirle yararlı paylaşımlarda bulunuyorlar, mesajı olmayan ve sırf bir link için zorunlu üye olan binlerce üyeyi sildik, eski ve güncelliğini kaybetmiş konu ve mesajları sildik ortalama 250 bin mesaj, ve şu an hala temizlenmesi gereken bir çok mesaj var,

  Forum küçülmedi gereksiz ve çöpler ayıklanınca temiz bir bilgi kaldı..
+ Yorum Gönder