+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Arşiv Forumunda Astsubay aile kartı ile yararlanacak hizmetler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Astsubay aile kartı ile yararlanacak hizmetler
  astsubay aile kartı ile
  hangi hizmetlerden faydalanabilirim. 2. AciLForum
  Moderators

  Aile Kart Nedir?

  Aile Kart, ankesörlü telefonlara kullanılan ve görüşme ücretini kayıtlı olduğu ev veya iş telefonunun faturasına ekleyen bir Türk Telekom hizmetidir. Türkiye çapında sayısı 70.000’i bulan ve üzerinde “TT Aile Kart” hizmeti verildiği belirtilen tüm ankesörlü telefonlarda kullanılır.

  Aile Kart Nasıl Kullanılır?

  Her Aile Kart’ın kendine özel bir seri numarası vardır. Bu seri numarasıyla 444 1 444 no.lu Türk Telekom Çağrı Merkezi’nden Türk Telekom Ofisi’ne başvurarak, AileKart’ınızı sabit hattı sizin üzerinizde olan bir telefon numarasına kaydettirebilirsiniz. Üzerinize kayıtlı bir hat yoksa, askerde sizden telefon bekleyen sevdiklerinizden birinin kendi hattına kaydettirmesini sağlayabilirsiniz.

  Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra, Aile Kart ile ister şehir içi veya dışı sabit hatları, ister cep numaralarını hatta milletler arası görüşmeleri bile yapabilirsiniz.
  Nasıl Ücretlendirilir?

  TT Aile Kart ile yapılan görüşmeler, kayıtlı olduğu ev veya iş telefonu için geçerli olan tarife üzerinden ücretlendirilir. Kayıtlı olduğu telefon, şehirlerarası ya da milletlerarası görüşmelere kapalı olsa dahi, Aile Kart ile bu görüşmeler gerçekleştirilebilir.
  Aile Kart Geçerlilik Süresi Nedir?

  Aile Kart çeşitli kontör opsiyonlarıyla satın alınabilir. Aylık 300 ila 1000 kontör arası kullanımlık Aile Kartlar mevcuttur. Aile kart’ın kayıtlı olduğu sabit hat, borç veya nakil gibi bir sebepten kapandığında, Aile Kart da ona bağlı olarak iptal olacaktır.
+ Yorum Gönder