+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Konuları Forumunda Hemoroid hastalığının iyileşme belirtileri nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Hemoroid hastalığının iyileşme belirtileri nelerdir
  Hemoroid hastalığının iyileşme belirtileri nelerdir 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Hemoroidler Nasıl Tedavi Edilir?

  HemoClin Hemoroidleri etkin bir şekilde tedavi eder. HemoClin ürünlerimizin içinden birini aşağıdan veya sağdaki dönenceyi oklarla takip ederek seçebilirsiniz.
  HemoClin Tüp - Anal rahatsızlıklarda derhal rahatlatan jel iç hemoroidleri tedavi eder, doğal iyileşme sürecini hızlandırır, şikayetleri giderir.
  HemoClin Sprey - Makat (anal) rahatsızlıklarda hızla soğutur, rahatlatır. Dış Hemoroidlerin tedavisinde el dokunmadan tedavi olanağı sağlar.
  HemoClin Hemoroidlerin, Anal fissure veya kaşıntı, yanma, ağrı gibi makat rahatsızlıklarını tedavi eden, direkt olarak rahatlama sağlayan devrim niteliğinde bir üründür. HemoClin, Bio-Active içerikli (2QR komplex) patentli jel, zararlı bakterilerin hücre duvarına bağlanarak onların makat bölgesine tutunmasını önler, bu sayede dokunun doğal iyileşme ortamını güçlendirir.
  Bio-Active Bakteriel Blokajın Avantajları:
  Anal (makat) bölgesinin normal-zararlı olmayan flora bakterilerini öldürmez, sadece zararlı (patojen) olanların hücre duvarına bağlanarak blokaj yapar. Bu sayede normal flora bakterilerinin koruyucu etkinliği sürer.
  -Vücudun diğer hücrelerine zarar vermez.
  -Doğal iyileşme sürecini güçlendirir.
  -Bakteri direnci oluşmaz.
  -Bilinen yan etkisi yoktur.
  HemoClin etkinliğini hızlandırmak için sağlıklı yaşam sürülmesini, beslenme çeşitliliğine özen gösterilmesini, egzersiz yapılmasını, tuvalet alışkanlığına, makat temizlik-hijyenine dikkat edilmesini öneriyoruz(önlemlere bakınız).
  HemoClin�in hamilelikte ve emziren annelerde kullanımı uygundur. Ancak bu gibi durumlarda doktorunuza, eczacınıza ebe-hemşireye danışmanız önerilir.
+ Yorum Gönder


hemoroid iyileşme belirtileri,  basurun iyileşme belirtileri,  basur iyileşme belirtileri,  basurun iyilesme belirtileri nelerdir,  basurun geçme belirtileri,  basurgeçmebelirti