+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Yeni Forumunda 2012 Wosvagen transporter özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  2012 Wosvagen transporter özellikleri
  2012 wosvagen transporter özellikleri 2. AciLForum
  Moderators

  2012 wosvagen transporter özellikleri
  Transporter Camlı Van farklı şasi seçenekleriyle ticaretin çok yönlü taleplerine mükemmel cevap veriyor.

  Volkswagen Transporter’ın yenilenen TDI® motoru şimdi 180 PS güç üretiyor. Saatte 191 km hıza ve 0’dan 100 km’ye sadece 11.3 saniyede ulaşan Transporter 180 PS, yolu daha güçlü kavrayan geniş tabanlı lastikleri ve alüminyum alaşımlı Thunder jantlarıyla çok da göz alıcı 180 PS güç , Transporter City Van ve Camlı Van modellerinde sunulmaktadır.

  Transporter City Van ve Camlı Van modellerinde artık yan yolcu camları yapıştırma. Kayar camlar ise yüzey tipi ve sabit camın içinden çıkarak açılıyor.

  Tüm Transporter modellerinde olduğu gibi Camlı Van modelinde de hız sabitleyici, radyo kumandalı deri direksiyon ve klimatik klima standart donanımlar arasında yer almaktadır.
  ESP, ABS, EDL, ASR, EBC, BAS, ani frenlemelerde yanan dörtlü flaşörler, ön ve arka viraj denge çubukları ve sürücü hava yastığından oluşan güvenlik paketi de standart.

  Transporter City Van

  2010-Transporter.jpg
  Volkswagen Transporter City Van
  Volkswagen Transporter City Van
  City Van modellerinde isterseniz kolayca sökülüp takılabilen koltukları çıkartarak, arka alanı tamamen yük alanı olarak da kullanabilirsiniz.

  Bütün diğer Transporter modellerinde olduğu gibi Transporter City Van modelleri de standart elektrik kumandalı cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar ve uzaktan kumandalı merkezi kilitten oluşan konfor paketi ile sunuluyor.


  ESP, ABS, EDL, ASR, EBC, , BAS, ani frenlemelerde yanan dörtlü flaşörler, ön ve arka viraj denge çubukları ve Sürücü hava yastığından oluşan güvenlik paketi de standart.
+ Yorum Gönder


wosvagen transporter,  vosvogen transporter,  wosvagen,  transporter özellikleri,  2012 transporter özellikleri,  2012 model transporter özellikleri