+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Yeni Forumunda Nissan qashqai özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Nissan qashqai özellikleri
  Nissan qashqai özellikleri 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Nissan qashqai özellikleri
  Yeni Nissan Qashqai'nin kıvrak yapısı ve fonksiyonel özellikleri şehir içi ve dışında araç kullanım zevkini ve güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarıyor.

  nissanqashqaizellikleri.jpg

  Teknoloji Sürüş keyfi
  Bluetooth
  MP3 bağlantı ünitesi
  Otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü
  Akıllı anahtar
  Çift taraflı otomatik klima
  Yol bilgisayarı ve cruise control
  Nissan Connect*
  BOSE Ses Sistemi
  Panoramik cam tavan
  Yüksek sürüş pozisyonu
  Stressiz sürüş özellikleri
  Geri Görüntü Kamerası


  Bluetooth


  Bluetooth sistemine sahip telefonunuzla Yeni Nissan Qashqai’nin müzik sistemi üzerinden “elleriniz serbest” görüşme yaparsınız. Direksiyon üzerinden tek bir tuşa dokunuşunuzla bu görüşmeleri trafikte dikkatiniz dağılmadan gerçekleştirebilirsiniz.


  MP3 bağlantı ünitesi
  MP3 bağlantı girişi ile MP3 çalarınızı Yeni Nissan Qashqai’nin müzik sistemine bağlayın. En sevdiğiniz şarkıları sınırsızca dinleyin.


  Otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü Gün ışığı etkisini kaybettiğinde ya da kapalı otopark, tünel gibi yerlere giriş yapıldığında Yeni Nissan Qashqai’nin farları -Auto- konumunda bulunduğu taktirde otomatik olarak yanar. Gün ışığına yeniden çıktığınızda ya da aydınlık bir yere çıkıldığında ise otomatik olarak söner. Yağmur sensörü ise ön camda bulunan sersör vasıtasıyla başlayan yağmurun ön cama düştüğünü algıladığında -Auto- konumundayken otomatik olarak çalışır. Yağmurun şiddet derecesine göre fasılası hızlanır ya da yavaşlar. Yağmur sona erdiğinde ise otomatik olarak durur.


  Akıllı anahtar
  Yeni Nissan Qashqai'de bulunan akıllı anahtar sistemi (Platinum versiyonunda) ile uzaktan kumanda sistemini kullanabilir ya da anahtarınız cebinizde ya da çantanızdayken kapı açma koluna ufak bir dokunuşunuzla kapıları açıp, kilitleyebilirsiniz. Aracınzı çalıştırmak için akıllı anahtarın yine cebinizde, çantanızda ya da aracın orta konsolu gibi bir yerlerde olması kontak yuvasındaki aparatı çevirip aracınızı çalıştırmanız için yeterlidir.  Düşünün alışveriş merkezinden çıktınız ve elleriniz paketlerle dolu, aracınızın anahtarı ise montunuzun cebinde. Dirseğinizle hafifçe Yeni Nissan Qashqai’nin kapı kolundaki düğmeye dokunun, işte ellerinizi kullanmadan kapınız açıldı!


  Çift taraflı ultra sessiz otomatik klima
  Son teknoloji ile üretilen klima sistemi sessiz çalışma prensibi ile çalışmaktadır. Sürücü ve yolcu için ayrı ayrı ısı dereceleriyle ayarlanabilen çift taraflı klima sistemi yumuşak dokunuşlu düğmeleri ile kolay kullanım özelliğine sahiptir. Ayrıca otomatik klima özelliği iç kabin ısısını istenilen derecede sabitleyerek ferah bir ortam ve yakıt ekonomisini aynı anda sunmaktadır.


  Yol bilgisayarı ve cruise control
  Yakıt tüketim değerlerinizi direksiyondan kumanda sistemi ile kontrol edebileceğiniz yol bilgisayarı gösterge panelinin ortasında yer almaktadır. Özellikle otobanlarda ve uzun yolculuklarda keyif veren hız sabitleme sistemi (Tekna versiyonundan itibaren) ise sizin rahatlığınız ve güvenliğiniz için düşünülmüştür.


  Nissan Connect*
  Nissan Connect Multi Medya paketi ile teknoloji keyfinizi maksimuma çıkartın.

  USB girişi (MP3 player ve taşınabilir bellekler gibi cihazları bağlayabilme özelliği)
  MP3 Player bağlantı girişi
  Ipod bağlantısı
  Dokunmatik ekran özelliği
  Bluetooth özelliği ile eller serbest telefon görüşme imkanı
  Her türlü ses dosyasını çalabilme özelliğine sahip CD çalar
  Direksiyondan kumanda ile bağlanan cihazlara kumanda edebilme özelliği
  *Tekna Glassroof+NC versiyonun itibaren standart sunulmaktadır.

  BOSE Ses Sistemi
  Akustik ses kalitesiyle konser deneyimi sunan BOSE ses sistemi Platinum versiyonlarında standart sunulmaktadır.

  Panoramik cam tavan


  Yeni Nissan Qashqai’nin Tekna Glassroof+NC versiyonundan itibaren standart sunulan koyu renkli panoramik cam tavanı ile şehrin sizi sarmasına izin verin. Bırakın gündüzleri güneş aracınızın içini aydınlatıp, ısıtsın. Bırakın yağmurlu günlerde çocuklarınız aracınızın panoramik cam tavanına düşen yağmur damlalarına hayranlıkla baksın, ormanlık alanlardan geçerken ağaç yapraklarının, yeşilin keyfini çıkarın, geceleri şehrin caddelerinde ilerlerken trafik lambalarının, binaların, yol aydınlatmalarının ışıkları aracınızın içini aydınlatsın.
+ Yorum Gönder


nissan kaşkai,  nissan qashqai,  nıssan kaşkai,  nissan kaşkai fiyatı,  nıssan qashqai,  nissan kaskai