+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Güzel bi söz ya da etkileyici bi mesaj arıyorum Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Güzel bi söz ya da etkileyici bi mesaj arıyorum
  Sevgilimi çok kırdım, benden beklemeyeceği bi hareket yaptım; beni affetmesi için ona söyleyebileceğim güzel bi söz ya da etkileyici bi mesaj arıyorum lütfennn! 2. HAYAT
  Devamlı Üye

  Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim

  Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum Söylemeliyim artık Şey Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

  Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: ÖZÜR DİLERİM!

  Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: \"Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!\"

  Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

  Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.
 3. Gizli @ yara
  Özel Üye
  Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

  Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni

  Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni neolur sevdiğim Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

  Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben Affet, neolur!


  sana güzelsin desem seni çekemeyenler kıskanır,sana çok güzelsin desem dünyanın en güzel gülleri kıskanır.sen şimdilik bunla idare et bitanem dünya güzelisin bunu unutma..BİTANEMM
 4. Ziyaretçi
  Bende ekliyeyim bir söz..


  biliyorsun seni sewiyorum bitanem, belki biraz geç kaldım ama çok özür dilerim lütfen beni affet

 5. Asel
  Bayan Üye
  Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

  Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN

  Yalnızlık gecelerin,Ümit bekleyenlerin,Hayal çaresizlerin,Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin bir tanem

  Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim

  Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

+ Yorum Gönder