+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Yazlık hırka örmek istiyorum ama güzel bir örnek bulamadım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yazlık hırka örmek istiyorum ama güzel bir örnek bulamadım
  yazlık hırka örmek istiyorum ama güzel bir örnek bulamadım 2. GamerTürk
  Devamlı Üye

  yazlık hırka örmek istiyorum ama güzel bir örnek bulamadım
  yazl-k-h-rka-rme1.jpg


  3 zincir atarak başla ve geriye dönüp ilk zincire bat.bu ilk zincirin içine 3 trabzan-2zincir-2trabzan yap.(trabzanlar uzun olacak 3 defa çekmelisiniz)3zincir çekerek bir üst sıraya geç.bu defa 2 trabzan-2zincir-3tarbzan yap.4 zincir çekerek üst sıraya geç.resimlere bakarak yaparsanız anlaşılmayacak hiçbir şey yok.bu şekilde 72 adet motifi tamamlayınca birleştiricez.yakadan başladığımız kazağımızın ilk sırası tamamlandı.2 trabzanlı kısımlar dışta kalacak 3 trabzan yaptığımız yerlere robayı kurmaya başlıyoruz.
  Modeli 3 trabzanların bitiminde attığımız 4 er zincirlerin olduğu yerlere kuracağız.
  3trabzan-2zincir-3trabzan yapalım aynı zincire sonra tekli örümcek ve ondan sonraki zincirinolduğu yere 7 trabzan sonra tek örümcek bacağı yaparak ondan sonraki zincirebağlayalım ve yine tek örümcek bacağıyla sonraki zincir içine 7 trabzan yapın.
  Bu şekilde 5 motif ön-arada yine 3trabzan-2zincir-3trabzan olacak-4 motif kol yine 3trabzan-2zincir-3trabzan olacak-5 motif arka- yine 3trabzan-2zincir-3trabzan olacak-4 motik kol şeklinde robayı kuracağız
+ Yorum Gönder


hırka örmek istiyorum,  hirka ormek istiyorum