+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Göğsümde sonradan çıkan ve sonradan büyüyen ten renginde bir et beni var zararlımıdır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Göğsümde sonradan çıkan ve sonradan büyüyen ten renginde bir et beni var zararlımıdır
  göğsümde sonradan çıkan ve sonradan büyüyen ten renginde bir et beni var zararlımıdır 2. HAYAT
  Devamlı Üye

  Et benleri zararsız göeünsede mutlaka bu tür durumlarda doktora baş vurulmalı, kısa bir açıklama buldum sizinle pylaşayım..

  Et benleri; nedensiz ortaya çıkan zararsız, küçük, ten renginde (bazen de beyaz tende kahve-rengi) urlardır. Genellikle boyunda, koltuk altlarında ya da kasıkta görülür. Kilolu bireylerde ve hamilelikte daha sık ortaya çıkarlar. Et benleri, hemoroide bağlı olarak anüste de çıkabilir. Et benleri, genellikle kendi kendilerine geçmezler; ancak, doktorunuz et benlerini küretaj (kazıma) yoluyla ya da keserek alabilir. Bazen, lokal bir anestezik uygulanarak küçük bir elektrikli alet aracılığıyla da dondurulabilirler ya da yakılabilirler.
 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  göğsümde sonradan çıkan ve sonradan büyüyen ten renginde bir et beni var zarar
  Sevgili anne adayları ve emziren anneler,  Emzirmek ve bebeğinizi kendi sütünüzle beslemeniz dünyanın en büyük mucizelerinden biri. Daha bebeğiniz doğmadan önce emzirmeye kendinizi ve ruhunuzu hazırlayın. Bebeğinizin ilk andan itibaren emeceğine, sütünüzün hep geleceğine ve ona yeteceğine inanın. İlk 6 ay tek başına, 2 yaşına kadar da ek gıdalarla birlikte sütünüzün bebeğinizin gelişmesi ve sağlıkla büyümesi için her türlü besinden daha yararlı ve değerli olduğuna inanın. Etrafınızdan gelebilecek olumsuz yorumları, soruları duymazlıktan gelin. Siz bebeğinizi içinizde büyütüp doğurabildiyseniz, anne olma mucizesine erişebildiyseniz, bebeğinizi en iyi şekilde SİZ doyurabilirsiniz. Sağlık açısından bir engeliniz yoksa, her anne gibi siz de bebeğinizi sütünüzle en iyi şekilde besleyebilirsiniz. Endişelerden, "doydu mu, doymadı mı, kilo aldı mı, almadı mı" sorularından uzaklaşıp yalnızca bebeğinize odaklanın ve emzirmenin keyfini çıkartmaya bakın.
+ Yorum Gönder


ten rengi et beni,  vücutta sonradan çıkan et parçaları,  ten renginde et beni,  göğsümde et beni,  göğsümde et beni çıktı