+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123457 ... SonuncuSonuncu
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Öğretmen e okul şifresi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cevap: öğretmen e okul şifresi

  ben çankırı çerkeş'e ilk olarak atandım okulda benden başka öğretmen ya da görevli yok e-okul şifremi nerden öğrenebilirim acaba?
  Cevap: öğretmen e okul şifresi frmacil sayfa 2iki Cevap: öğretmen e okul şifresi

 2. Ziyaretçi
  onun yolu bende beyler ama sadece öğretmenlerin şifreleri okuldaki pc emi girdiğini öğrenmek lazım.bide boyutu fark etmez bitane flash bellek.
 3. Ziyaretçi
  arkadaşlar bbence en iyisi siz sadece çalkışşınnn sanki notlarınızı 50 den 100 yapabiliceksiniz eğer şmdi burda şifre dilenmezdiniz zaten çalışıp iyi not alsaydınız şifreye gere kkalmazdııı !!!!!!!!!!!!! offffffffffff
 4. bebek3378
  Yeni Üye
  bence bun ları yapmadan önce aşağıyı okumanız lazım ve ben bütün öğrretmenlerei severiim ve onlar hakkınd a kötü şey yapanlarda nefret ederim ve onlalrı cezalandırırım sizide öyle yaparım yani aşağıdaki gibi.

  “Bilişim sistemine girme

  Madde 243- (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye bir yıla kadar hapis veya adlî para cezası verilir.

  (2) Yukarıdaki fıkrada tanımlanan fiillerin bedeli karşılığı yararlanılabilen sistemler hakkında işlenmesi halinde, verilecek ceza yarı oranına kadar indirilir.

  (3) Bu fiil nedeniyle sistemin içerdiği veriler yok olur veya değişirse, altı aydan iki yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

  Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme

  Madde 244- (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (2) Bir bilişim sistemindeki verileri bozan, yok eden, değiştiren veya erişilmez kılan, sisteme veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (3) Bu fiillerin bir banka veya kredi kurumuna ya da bir kamu kurum veya kuruluşuna ait bilişim sistemi üzerinde işlenmesi halinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

  (4) Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması halinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur.” denilmektedir.

  e-Okul sistemi içinde bulunan bilgilerin kanunda açıklanan ve suç teşkil edecek nedenlere kullanıldığının belirlenmesi durumunda ilgililer hakkında yasal işlem yapılacaktır.

 5. onur berk
  Yeni Üye
  Harbidende şu şifreyi kırsak.Notumu düzeltsem.2 tane 4'üm var.Hepsini beş yaparım.Hemde ailem artık bi hediye alır bana.

 6. Ziyaretçi
  arkadaşlar aptallık yapmayın Allah aşkına milli hadi biri sigara içer benim gibi peki ya sizz napcaksınızz

 7. Ziyaretçi
  ben biliyorum e_okul şifresini öğretmen olduğum için ama çocuk lar ders çalışın öğretmeniniz,in gözüne girmeye çalışın

 8. Ziyaretçi
  arkadaşlar mustafa hocamın dediği gibi demi mustafa tonbul hocam sosyalimi 5 yapın yeterr hocam

 9. Ziyaretçi
  arkadaşlar ben Mustafa Tonbul Mustafa hocaya dikkatt ben onun okulundayımm kendisi sosyal öğretmeni

 10. Ziyaretçi
  arkadaşlar bence kendinizi yormayın oretmen sizin duzeltinizi anlar çunku onlar karne verilmeden 1 ay once sınav kagıtlarına yeniden bakıyorla

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123457 ... SonuncuSonuncu


e okul öğretmen şifresi kırma,  e okul öğretmen girişi şifresi kırma,  e okul yönetim bilgi sistemi şifre kırma,  e okul yönetim şifre kırma,  e okul öğretmen şifresi,  e okul öğretmen girişi şifresi