+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Atom karıncanın sevdikleri sevmedikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Atom karıncanın sevdikleri sevmedikleri ingilizce
  atom karıncanın sevdikleri sevmedikleri ingilizce 2. Mine
  Devamlı Üye

  Atom karıncanın sevdikleri sevmedikleri ingilizce

  Atom Ant (English: Atom Ant) William Hanna and Joseph Barbera cartoon character line created in 1965 by the same name and the name of the series. Atom Ant colony of ants living in a city and can fly while struggling with the worst case. Super fast and super strong. Atom Ant is in cooperation with the police of the city.

  Atom Ant ongoing series in the 1990s, atomic ant geliyooo! ("Up and At 'Em, Atom Ant!".) Would continue to form captures shouting bad and adventure. Atom Ant Cartoon is shown by TRT in Turkey and saw the great interest of the children. Today is published by Boomerang TV.

  Yukardaki yazının türkçesi

  Atom Karınca (İngilizce: Atom Ant) William Hanna ve Joseph Barbera tarafından 1965 yılında yaratılan çizgi film karakteri ve aynı adlı serinin adı. Atom Karınca şehir halinde bir karınca kolonisinde yaşamakta ve kötülerle mücadele ederken uçabilmektedir. Süper hızlı ve süper güçlüdür. Atom Karınca, şehrin polisi ile işbirliği içindedir.

  1990'lı yıllarda da devam eden seride Atom Karınca, Atom karınca geliyoooor! ("Up and At 'em, Atom Ant!".) şeklinde bağırarak kötüleri yakalar ve maceralarına devam ederdi. Atom karınca Çizgi filmi, Türkiye'de TRT tarafından gösterilmiş ve çocukların büyük ilgisini görmüştür. Günümüzde Boomerang TV tarafından yayınlanmaktadır.

 3. Ziyaretçi
  çok güzelmiş bu bilgi
+ Yorum Gönder