+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Rüyada Tükürmek görmek Tükürmek görmek nasıl tabir edilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Rüyada Tükürmek görmek Tükürmek görmek nasıl tabir edilir
  rüyada birinin agzına tükürmek ne demek. vede süt ne anlama geliyo 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Rüyada Tükürmek görmek Tükürmek görmek nasıl tabir edilir


  Rüyada tükürmek, kötü bir sözle tabir olunur. Rüyada tükürdügünü görmek seran caiz olmayan bir söz söyledigine isarettir. Bir mescitte tükürdügünü gören dine dair hayirli sözler söyler. Bir duvar üzerine tükürdügünü gören, Allahin (C.C) rizasina uymayan mal toplar, biriktirir. Yere tükürdügünü gören, tarla ve çiftlik satin alir. Bir agaç üzerine tükürdügünü gören, sözünde durmaz ve yalan söyler. Kirmaniye göre, sicak tükürük uzun ömre, soguk tükürük Ömrün kisaligina. siyah tükürük kedere, san tükürük hastaliga delalet eder. Agzindaki tükürügün kurudugunu görmek, fakirlige isarettir.
 3. Suskun Karizma
  Devamlı Üye
  Tükürük

  * İnsanın güç ve kuvvetine; sözde, ilimde ve malda ziyadeliğe. Yere tükürmek mülk satın almaya yahut çirkin bir işi yapmaya. Yutkunduğu halde tükürememek, emsallerinin yaptığı işe yelterdiği halde buna güç yetirememeye. İnsan üzerine tükürmek o kimseye ifttira etmeye, ağaca tükürmek sözünden caymaya, duvara tükürmek Allah yolunda mal sarf etmeye yahut ticaret yapmaya. Sıcak tükürük uzun ömre, soğuğu ise ölüme. Ağızda tükrüğün kuruması yoksulluğa. Çök tükürük üzüntü ve kedere delalet eder.

  * Rüyada tükürük görmek, kişinin kuvvetine işarettir.Tükürüğünün kuruduğunu gören kimse, akranının yaptığı işleri yapmak ister fakat bunu yapmaktan aciz kalır ve sözü az itibar görür.

  * Ağzından tükürük çıktığını görmek, söylemekte olduğu batıl sözle;düzdürdüğü yalan ve iftiralarına işarettir. Tükürük, kişinin malı ve kudretidir.Bir yere tükürdüğünü gören kimse bir arazi veya akar satın alır. Aga “üzerine tükürdüğünü gören sözünden döner, yahut yeminini bozar, insan üzerine tükürdüğünü gören, o insana iftira eder.

  * Tükürdüğünü sıcak görmek, uzun ömre, soğuk görmek ise ölüme işarettir. Ağızda tükürüğün kuruması fakirliktir.Tükürük, söz, ilim yahut malda ziyadeliktir. Bazen, tükürük rahata ve nikahla rahatlığı talep etmeye, bazen de sıhhat ve hastalığa işarettir.

  * Tükürüğünün değiştiğini görmesi, ahlakında fenalık ve bozukluğun olacağına, tükürüğünün kesildiğini görmesi ise lezzet ve rahatının kesileceği ve evlatını kaybedeceği ile tabir edilir. Rüyada çok tükürük, hüzün, keder ve meşakkattir. Kendisini rüyada tükürüyor görse, ağzından kötü söz çıkar.

  * Tükürüğünde kan veyahut balgam olursa, kendisine helal olmayan bir söz konuşur, insan yüzüne tükürdüğünü görenin ağzından söylenmesi caiz olmayan bir söz çıkar.
+ Yorum Gönder


rüyada yediğini tükürmek