+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Calionun ingilizce ve türkçeye çeviri hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Calionun ingilizce ve türkçeye çeviri hayatı
  callionun ingilizce ve türkçeye çeviri hayatı 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  calionun ingilizce ve türkçeye çeviri hayatı


  Caillou ya da Türkçe okunuşuyla Kayu, yazar Christine L'Heureux ve çizer Hélène Desputaux'un kitaplarından televiyona uyarlanan Kanada yapımı çizgi dizidir. Dizi, Caillou adlı 4 yaşındaki bir erkek çocuğun insanlarla ilişkilerini ve günlük yaşamını konu alır. Orijinal dili Fransızca olan dizi, farklı dillere çevrilerek Amerika'dan Almanya'ya, İngiltere'den Türkiye'ye kadar pek çok ülkede yayımlanmaktadır.

  Caillou sözcüğü Fransızcada "çakıl taşı" demektir ve bu sözcük saçsız baş anlamında da kullanılır. Dizideki Caillou karakterinin saçı yoktur. Dizinin yapımcıları bu konu hakkındaki soruları resmî sitesinde şöyle yanıtlamışlardır: Kitaptaki Caillou karakterinin yaşı, çizgi dizidekinden daha küçüktür ve bebeklerin saçları gür değildir. Diziye yapılan uyarlamada da aslı bozulmamış ve bu yüzden yaşı büyümesine karşın Caillou karakteri televiyzona saçsız olarak aktarılmıştır.  Caillou or Turkish okunuşuyla Kayu, author Christine L'Heureux and illustrator Hélène Desputaux'un Canadian comic books adapted from televiyona array. Series, Caillou's 4-year-old boy is about people, relationships and daily life. French is the language of the original series, translated into different languages, from America to Germany, England, Turkey, are published in many countries.

  Caillou the word in French, "pebble" and this word is used in the sense of the bald head. There is no hair in the array character Caillou. Answered questions on the matter from the official site of the makers of the array as follows: Caillou character in the book's age, his hair bushy and babies are smaller than the line dizidekinden. Adaptation of the sequence with the original intact, and so despite the growth of the age of the character Caillou bald televiyzona transferred.

 3. Ziyaretçi
  daha uzunu yok mu bu biyoğrafinin performans için en az 5 sayfa olması lazım ama bu yarım sayfa anca
 4. Ziyaretçi
  caillounu herkes izliyooo yaaaaaa

+ Yorum Gönder


caillou özellikleri ingilizce,  caillou ingilizce özellikleri,  caillou ingilizce tanıtımı,  caillounun ingilizce özellikleri,  caillou nun özellikleri ingilizce,  caillou nun ingilizce tanıtımı