+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Yardımlaşma ile ilgili kompozisyon yardımlaşma Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Yardımlaşma ile ilgili kompozisyon yardımlaşma
  yardımlaşma ile ilgili kompozisyon 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Yardımlaşma ile ilgili kompozisyon örnegi yardımlaşma kompozisyon

  İnsanlar arasında birliğin ve dayanışmanın iş başarma ve mutlu olma yolunda gerekli olduğuna inanan atalarımız “Bir elin nesi; iki elin sesi” demişler. Hayatın zorlukları ve doğal olaylar karşısında tek insan âciz ve kudretsizdir; silinmeye mahkûmdur. Başkalarından uzaklaşan, yalnız kendilerine inanan insanların daima yenilgiye uğrayışları bu gerçeği ispatlamak için yeterlidir.


  Yaşamak, zorlukları yenmek, başarı yolunda mesafe kazanabilmek için insanların birbirlerinin güçlerine, fikir ve düşüncelerine ihtiyaçları vardır. Birinin düşünce ve görüşlerinin tükendiği yerde, diğerinin zekâsı ve buluşları sonuca ulaşmada yararlı olabilir. Birlik olunan yerde ele alınan işlerin başarı yolları daha doğru ve sağlam olarak bulunabilir; çalışma düzeni daha sağlam bir şekilde kurulabilir. Fikir ve görüş çatışmaları dahi, gerçeğin ortaya çıkmasına yardım eder.
  Bütün girişim ve atılımlarımızda, daima bizden daha tecrübeli olanların fikir ve görüşlerine, yardımlarına başvuralım. Birliğin güçlü ahenginden ayrılmayalım.”

  Yardımlşaşmaktan elele vermekten insan birikimlerinden birşey kkaybetmez zaten o yüce sözde denmezmiki bir mum diğerine ışık vermekle kendi ışığından birşey kaybetmez diye buda böledir hadi herkesi parlatalım herkes bizler gibi pırıl pırıl olsun hem onlarda bizlere aydınlık versin yoksa biz birbirimizden ateşimizi saklarsak o ateş ışıldayamaz rtmaz küçük bir rüüzgarda kül olur gider

 3. Ziyaretçi
  yardımlaşmayla,paylaşmayla güzel bir ekip oluşturup güzel işler ortaya çıkar.insanlar arasında birliğin ve dayanışmanın keyfine varmalıyız.
 4. Ziyaretçi
  eğer dergide bnu benden başka yazan olmazsa , benim yani sizin yazdığınız komposizyon beğenilirse çok sevinirim )

 5. Ziyaretçi
  ben çok güzel bir sayfa çok güzel ayrı ayrı bölümlerden allarak güzek bir komposizyon yaptım.

 6. Ziyaretçi
  Çok teşekkür ederim performans ödevime yaradı sizin sayenizde bir tek ben 100 aldım )))

 7. Ziyaretçi
  Hoş ama biraz fazla Din i insanlar arası olsaydı çok daha güzel olabilirdi

 8. Ziyaretçi
  bence çok güzel bir örnek olmuş

 9. Ziyaretçi
  Çok teşekkürler sayenizde ödevimi yaptım

 10. Ziyaretçi
  biz hepimiz birbirimize yardım etmeliyiz

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu


yardımlaşma ile ilgili kompozisyon,  yardımlaşmanın önemi ile ilgili kompozisyon,  yardımlaşma ile ilgili kompozisyonlar,  yardımlaşma ile ilgili atasözleri ve anlamları kompozisyon,  yardımlaşmak ile ilgili kompozisyon,  yardımlaşma ve paylaşma ile ilgili kompozisyon