+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 578910111213 ... SonuncuSonuncu
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Savaşlarda silah mı daha önemlidir cesaret mi? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cevap: savaşlarda silah mı daha önemlidir cesaret mi?

  bence silah önemli.çünkü haberlerde göstermişti polis cesaretle saldırgana doğru yürüdü ve saldırgan öldürdü.
  Cevap: savaşlarda silah mı daha önemlidir cesaret mi? frmacil onuncu 10 sayfa Cevap: savaşlarda silah mı daha önemlidir cesaret mi?

 2. Ziyaretçi
  çok kısa zaman yani5 dk içinde silahla ilgili gönderirmisiniz lütfen

 3. Ziyaretçi
  b€nc€ silah:
  Silah olmassa olmaz silah olmazsa biz de yokuz demektir. bence silah çünkü silahsız savunmasız kalırız bu nedenle de hayatımız tehlike altındadır . çünkü silahsız asker kendini hep yalnız hisseder. silahını al beline tak çesaretini al çöpe at. cesaretle bir şey yapamazsın silahla savaş kazanırsın . birinin eline silah geçerse cesaret o adamın içine girer . savaş devletlerin diplomatik ilişkilerini keserek giriştikleri silahlı mücadeleye denir dikat edin savaşın en önemli unsuru silah olduğu belirtiliyor silah ise saldırmak veya savunmak amacıyla kullanılan araca denir savaşta en önemli iki madde saldırmak ve savunmaktır bu iki maddede silahta olduğuna göre savaşta en önemli araç silahtır dünyadaki savaşların galibi her zaman cephaneliği iyi olanlardı silah bütçesi iyi olanlar üstün tutulur dünyada bir kere savaşa akılları ile nasıl çıkılır çok merak ediyorum dünyadaki savaşlar silahlar ile olur silah olmadan savaşa çıkmak bir saçmalıktır peki türkiyedeki insanların askerlik vakti geldiğinde akılları ile ayrımcılık yapıldığı görülmüşmüdür tabikide hayır insanın eğer bir engeli yoksa askere gider ve aynı zamanda insanlar ülkemizi korurken ellerinde silahlar oluyor bir insan ülkesini aklı ile koruyabilirmi tabikide hayır gelelim dünyadaki savaşlara israilin filistine düzenlediği zulümlerin sebebi nedir tek bir sebebi var israilin silahlandırması çoktu fakat filistinin silahlandırması hiç denecek kadar azı israil silahlandırmasını kullandı ve saldırıya geçti fakat filistin silahlandırması olmadığından ne kendini koruyabildi nede saldırıya geçebildi bu örnektende anlaşıldığı gibi savaşta en önemli unsur silahdır. bence silah eğer atalarımız silahları yokken savaşa gitseler ölürler ve cesaret bir işe yaramaz. insan sılahsız kendini koruyamaz .cesaretle bir şey yapamazsın silahla savaş kazanırsın . eline silah geçerse cesaret içine girmiş olur.

 4. Ziyaretçi
  bence silah daha önemlidir

 5. Ziyaretçi
  bizim için her zaman silahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh önemliidir çünkü silah olmassa bu kazandıımız şavaşları nasıl kazanırdık

 6. Ziyaretçi
  cesaret daha önemlidir. çünkü o silahı ele almak için bile cesarete ihtiyaç vardır. kurtuluş savaşında bizim askerlerimizin elinde silah yoktu ama yüreklerinde vatan sevgisinden doğan cesaretleri vardı ve bu onlara yetti. bir keresinde conkbayırında atatürkün süngü tak ileri emrini vermesiyle o savaş bizim lehimize dönmüştü diye hatırlıyorum.

  benimde yarın münazaram var bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum

 7. Ziyaretçi
  bence cesaret önemlidir örneğin cesaretin yok diyelim silahın bir çuval o silahlar ne işe yarar bunu herkesin bilmesi gerek zeten

 8. Ziyaretçi
  Bak cesaret olmassa insan o savaş meydanına çıkamaz.Ama oraya cesaret edip çıkarsa taş,kaya ve kendi vücudu ile savaşabilir.İşte bütün mesele buuuuu.

 9. Ziyaretçi
  sen cesareli oldun da ne oldu

 10. Ziyaretçi
  bence silah önemlidir. çünkü silah olmadan ölürüz.cesaretimiz olmasa bile silah vurup vatanımız için ve Allahımız için enazın dan savaşmış oluruz. böylece silah önemlidirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
  :P :|]

+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 578910111213 ... SonuncuSonuncu


savaşta cesaret mi silah mı önemlidir,  savaşta silah mı önemli cesaret mi,  savaşta silah mı cesaret mi önemli,  savaşta cesaret mi önemlidir silah mı,  savaşta cesaret örnekleri,  savaşta cesaret neden önemlidir