+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Sahtekar medyumlar kimlerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Sahtekar medyumlar kimlerdir
  sahtekar medyumlar nasıl tanınır kimlerdir 2. AciLForum
  Moderators


  Kötü Ruhlu Medyumlar


  İlim gerçekten emek ister. Bazı hocalar medyumlar kişileri kandırmak için sahte vefkleri yada fotokopi ile çoğalttığı vefkleri uçuk kaçık fiyatlara satıyorlar
  Doğrusu artık toplumun bilinçlenmesinin zamanı geldi. Sahtekar medyum hocalara gitmeyiniz

 3. AGMEHMET
  Administrator
  Yukardaki mesaj editlendi, ve bize gelen tepki üzerine cevap vermek zorunda kaldım..


  NOT


  Forumacil de bir kaç yazar aynı nickle konu paylaşımı yapmaktadır, The_mench ve Gizliyara grubundaki arkadaşlar genelde bilgisayarda açık kalan nickle konu paylaşımı yapmaktalar, Bu ofiste bir universitede okuyan 3 bayan öğrenci staj yapmaktadır konuya bunlardan biri cevap vermiş..
  Forumacil e ve bize yakışmayan sanki kendi görüşümüz gibi yansıtılmış VE cevaplar verilmiş,

  Forumacil yönetimi bu tür hurafelerden uzaktır, Forumacildeki paylaşımlar ve disiplinli yönetim bunun bir örneğidir, Mesajı okuduktan sonra özellikle ofise gidip staj yapan bayan öğrenciyi uyardım ve ofisten yolladım..
 4. Ziyaretçi
  40 gÜn geÇtİ bİ 40 gÜn daha derken sonuÇ yok Ve aci bİ Şekİlde dolandirildiĞimi farkettİm. Daha sonra denİzlİlİ medyum bİlal hoca dİye kendİnİ tanitan baŞka bİ sahtekarla gÖrÜŞtÜm deĞİl fotokopİden sahte vefkler gÖndermek ; medyum bİlal hoca Ücretİ hesaba yatirdiĞim anda telefon numarami engelledİ baŞka bİ numaradan aradiĞimda meŞgÜlÜm dedİ kapatti ve ardindan telefonuna ulaŞamiyorum sÜreklİ kapali Dİkkatlİ olun paranizi ve umutlarinizi harcamayin

 5. Ziyaretçi
  Slm arkadaşlar yazın bari isim ve numarlarınıda bilelim bu sahte medyumların

 6. Ziyaretçi
  Kadim Y.. adli dolandirici parami aldi 1200 ama muskalari postaya verdim dedi birtürlü gelmedi postam sonrada parayi yolladigim kisi Mehmet u. güya paketi yanlis yollamis o yüzden elime gecmemis. Birdaha islem yapamam malzemeler pahali diyerek bahane bulmaya basladi bende madem hata sende yolla parami geri dedim bugün yarin yollayacagim diyerekten 6 aydir bekletiyor beni. simdi ise bakti olmayacak ben vazgecmiyorum sana büyü yapip seni öldürecegim diyerekten sana cin yollayip rahatsiz edecegim diyerekten ikide bir sms atip duruyor .Numarasi bu 0554219 yaptigi büyüler güya tutmus olsaydi benim simdiye ölmem gerekiyordu ama hala yasiyorum. s hala parami geri ödemedi. arabamin taksitlerini ödemem icin para lazim diyordu insallah o arabanin altinda kalir .z tacizci dolandirici sahtekar..

+ Yorum Gönder


sahtekar medyumlar kimler,  denizlili medyum bilal hoca