+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Gümüşlü ürünlerin hamileler için faydaları nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Gümüşlü ürünlerin hamileler için faydaları nelerdir
  Gümüşlü ürünlerin hamileler için faydaları nelerdir? 2. Gülden
  Devamlı Üye

  Gümüşlü ürünlerin hamileler için faydaları nelerdir

  Çorap kullanımında 11. soruda açıklandığı şekilde ayaklarda oluşan ödemleri giderir.

  Hamileler için üretilmiş özel çamaşırımızda (Bkz. Hamile Çamaşırı) ise aşağıda listelenen özelliklerin sağlanması amaçlanmıştır ;

  - Hamilelik esnasında bebeğinizi cep telefonları ve tüm elektrikli ev aletlerinin yol açtığı elektromanyetik dalgalardan koruma,
  - Bu korumanın test edilmesi için ürünümüze IEEE std 299 (2006) Standard method for measuring the effectiveness of electromagnetic shielding testi İtalyan TECHNO LAB tarafından uygulanmış ve tatmin edici sonuçlar elde edilmiştir. (Bkz. Test Sonuçları)
  - Hamile çamaşırının ağ bölgesinde bulunan gümüş örgü, antibakteriyel özelliği sağlamaktadır. Bu etki özellikle hamileliğin ilk 3 ayında riskli gebeliklerdeki bakteri ve mantar oluşumlarının sebep olabileceği düşükleri engellemek açısından önem taşımaktadır.

 3. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye
  Gümüşlü ürünlerin hamileler için faydaları nelerdir  Natura Silver kumaşları gümüş elyaf X-STATIC® in doğal yararları ile 100 % pamuğun ekolojik faydalarını birleştiren Hermann Bühler yapımı SwissCotton ® iplikleri ile üretilmiştir. Böylece en az sentetik iplikler ile üretilen kumaşlar kadar nemi hızla buharlaştırıp çabuk kuruyan ve aynı zamanda içeriğindeki Supima kalite pamuktan gelen yumuşak ve maksimum giyim rahatlığı özelliklerine de sahiptir.
  Bu nedenle spor giyim , iç giyim, çorap, hamile iç çamaşırı ve medikal ürünlerde kullanılmaktadır.

+ Yorum Gönder