+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende onlara öyle davran Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende onlara öyle davran
  sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende onlara öyle davran

  acilll yazın lütfen 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye


  Bu sözü sıkça duymuşuzdur. Sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran. Bu sözün anlamı nedir ve sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran deyimiyle ilgili kompozisyon.

  Bir insan kendisi için istediklerini bir başkası içinde istemelidir. Örnek vermek gerekirse bir kişiden bazı beklentilerimiz varsa onun da bunları bizden bekleyebileceğini aklımızdan çıkarmamalıyız. İşte bu yüzden söylenen sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran sözü söylenmiştir. Bir kişiden nasıl bir karşılama, hoşgörü bekliyorsak aynı şekilde ona göstermemiz gerekir.

  İsteklerimiz onunda isteği dileklerimiz onunda dileği olmalıdır. Çünkü karşımızda ki bir insan bizim gibi duyguları olan, istekleri olan bir canlı. Bu nedenle birbirimize kendimiz gibi davranmalıyız

+ Yorum Gönder


sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran ile ilgili kompozisyon,  sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran,  sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran kompozisyon