+ Yorum Gönder
Öğrenci odası ve Soru (lar) ile Cevap (lar) Forumunda Okulda nasıl yakışıklı olunur Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Okulda nasıl yakışıklı olunur
  okulda nasıl yakışıklı olunur 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye


  Yakışıklı Olmanın Yolları

  Erkek görünüş olarak doğuştan etkileyici olmayan bir yapıya sahip ise karşı cinsin ilgisini çekemediğinden dolayı ruhsal olarakta kendisini kötü hisseder. Peki hal böyle iken yapılabilecek hiçbirşey yokmudur ? Tabiiki vardır. İlk yapılması gereken olay kötü görünümü oluşturan öğeleri ne kadar güzel görünüme ulaştırabilirim düşüncesini bir an önce uygulamaya geçirerek işe koyulabiliriz. Mesala Fiziksel olarak görünüm bozukluklarından bazı örnekler verebilir ve bunlara ne gibi çözümler arayabiliriz.
  Yakışıklı olmanın yolları 1-) Zayıflık ; ( ilk olarak konunun uzmanı bir doktora mutlaka gidilmeli ve harfiyen söylenilenler yapılmalıdır şayet soruna çözüm fazlaca bulunamıyorsa alternatif çözüm sizi daha kilolu gösterebilecek elbiseleri tercih etmektir.)
  2-) Şişmanlık Yine bu konuyla ilgili bir doktara başvurulmalı Söylenilenler uygulanmalı çözüm olmuyorsa Alternatif olarak sizi zayıf gösterecek elbiseleri tercih etmelisiniz.)
  3-) Boy ( Uzun – Kısa ) : ( öncelikle uzman doktora gidilmeli söylenilenler uygulanmalıdır bunun dışında kısa boylu olanlar ek olarak yüksek topuklu ayakkabıları teercih etmelidir.)
  4-) Baş bölgesindeki görünüm bozuklukları ( Kulak Burun Saç Ağız vb ) : ( Mutlaka konu ile ilgili olan doktora gidilmeli çözüm önerileri alınmalı )
  5-) Uzuv eksikliği ( Herhangi bir dış görünüş Organının olmayışı – sakatlık vs ) : ( Muhakkak doktora başvurulmalı bilgi alınmalıdır.)
  Yukarda sıkça doktora başvurulmalı söylemlerini kullandık çünkü gelişen teknoloji sınır tanımıyor. Yapay suni uzuvların yanı sıra estetik ameliyatlar daha güzel bir görünüme sahip olmamıza imkan kılıyor ve bunları gerçekleştiren yegane insanlarımız değerli doktorlarımızdır. Tıbbın her geçen gün kendini geliştirmesi bizim için bir şanstır.

  Maddi olumsuzluklardan dolayı bunları gerçekleştiremeyenler tabiiki vardır fakat her ne olursa olsun muayene amaçlı bile olsa doktora gidilmeli ve fikir alışverişinde bulunulmalıdır. Ve bir bayandan (benden) size önemli tavsiyeler. Bu tavsiyeler sizi vaz geçilmez ve karizmatik kılacakdır.

  1: Temiz olun ama o kadar da düzenli ve titiz denilecek kadar temiz olmayın orta yolunu bulun. Asla ter kokmayın her gün duş alın koltuk altı rulonu kullanın. Bu arada koltuk altı tüylerinizde çok uzun olmasın.
  2: Ne çok dar kıyafetler giyin nede çok bol kıyafetler. Üzerinize bedeninize en uygun olan kıyafetleri giyinin. Ayakkabılarınızın arkasına basmayın ve mümkünse ayakkabı giyin terlik değil
  3: Saçlarınız temiz ve taralı olsun her daim az bişey jole güzel bakımlı gösterebilir saçlarınızı. Ama sakın joleyi abartmayın saçlarınız mümkünse tahta odun görünümü almasın
  3: Elleriniz her daim temiz olsun tırnaklarınız kısa ve bakımlı olsun çoraplarınızı her gün değiştirin.
  4: Mutlaka etkileyici bir parfüm kullanın kıyafetlerinizin renk uyumu olsun.
  5: Dişlerinizi her gün fırçalayın ve saç sakal traşınıza da önem gösterin
  6: Partnerinize her zaman olmasada ona ne kadar çok önem verdiğinizi dile getirin ve ansızın küçük buseler kondurun yanaklarına ellerine yada dudaklarına

+ Yorum Gönder


nasıl yakışıklı olunur,  okulda nasıl yakışıklı olunur ,  nasil yakisikli olunur,  yakışıklı nasıl olunur,  okul kıyafetiyle yakışıklı