+ Yorum Gönder
Biyografi ve Sporcu Biyografileri Forumunda Iker Casillas Biyografisi hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Iker Casillas Biyografisi hayatı
  Iker Casillas Biyografisi hayatı

  Tam adı Iker Casillas Fernández olan futbolcu, 20 Mayıs 1981'de Madrid'in Móstoles semtinde doğdu.
  ikercasillas2d.jpgFutbola Real Madrid'in altyapısında başlayan ünlü futbolcu, reflekslerinin beklenmedik derecede güçlü olduğunun ortaya çıkmasıyla 98 / 99 sezonunda A Takım'da forma giymeye başladı. 18 yaşında da İspanya Milli Takımı'nın formasını giymeye başlayan Casillas, yerini hiç bir zaman kaybetmedi.

  1998 - 1999 sezonundan bu yana, Real Madrid C takımında 26, B takımında 4 ve A takımında 273 maça çıkan tecrübeli file bekçisi, İspanya Milli Takım kalesini de 69 kez savundu. (16.08.2007 itibariyle)

  Dünyanın en iyi kalecilerinden biri olarak gösterilen Iker Casillas, Real Madrid ile 2 Şampiyonlar Ligi, 1 La Liga şampiyonluğu, İspanya Genç Milli Takım'ı ile de Dünya Gençler Şampiyonluğu yaşadı.
 2. Ziyaretçi

  iliş yek ve tekdir
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Iker Casillas bilindiği gibi bir sporcudur. ve bu başarılı yetenekli aynı zaman da karizmatik olan sporcunun branşı da bilindiği gibi kaleciliktir. Iker Casillas bilindiği giib şu anda porto takımının kalecisidir ve ayn zaman da da ispanyanın milli takımının kaptanı olarak görev almaktadır. (size başarılı demiştim.)
+ Yorum Gönder


casillas hayatı,  casillas fotografları