+ Yorum Gönder
Biyografi ve Sporcu Biyografileri Forumunda Robinho Biyografisi hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Robinho Biyografisi hayatı
  Robinho yaşamı  Robson De Souza , takma ismi Portekizce "Küçük Robson" , yani Robinho. 25 Ocak 1984 tarihinde Brezilya'nın fakir kasabalarından biri olan Parque Bitaru'da doğdu. Şu anda Real Madrid forması giymektedir ve çok başrılı bir performans sergilerken yetenekleriyle göz doldurur.

  Ayrıca Robinho Brezilya milli takımındada büyük başarı sergiliyordur.İlk milli takım yıllrında aşırı fazla yıldız olduğundan takımda yer bulmak en büyük amacı olur ama 2007 yılına gelindiğinde bir çok yıldızın yaşlanması formlarının düşmesi ve Robinho'nun gelişme katetmesi onu takımın lideri yapar ve eskisine göre milli takımda 2 katı daha fazla gol atmaya başlar.


  Aynı şey Real Madrid' dede görülür yıldızlar gider Robinho gelişir ve Robinho tıpkı milli takımda olduğu gibi eskisine göre 2 kat daha fazla gol atmaya başlar.

  Madrid' in 10 numarası Robinho attığı çalımlarla topladığı hayran kitlesini iyi değerlenirir ve Robinho Nike kuruluşuna sponsor olur.


  Robinho Müthiş tekniği,hızı kendine özgü bilek hareketleri ve yeni gelişen bitiriciliği ile tanınır.
 2. Ömer
  Devamlı Üye

  Robinho Biyografisi 25 Ocak 1984 tarihinde Brezilya da dünyaya gelmiştir. Birçok başarılı kulüplerde forma giymiştir. Simdi ki günümüzde Milan da forma giymektedir.
+ Yorum Gönder


robinho,  robınho