+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Teknoloji Dünyası Forumunda Projektörlü Telefon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Projektörlü Telefon
  Projektörlü Telefon

  projektrltelefon.jpg
  Bugüne dek gördüğünüz tüm Galaxy'leri unutun!
  Samsung, duvara görüntü yansıtmaya izin veren projeksiyon özellikli yeni akıllı cebini bir basın duyurusu ile tanıttı. Galaxy Beam adındaki cep, 12.5mm kalınlığında ve Samsung'a göre "en ince projeksiyonlu cep".

  Galaxy Beam, aslında 2010'da tanıtılan Samsung i8520'nin yeni bir sürümü. 15 lümen projektöre sahip telefon, fotoğraf, video ve slayt gösterilerini duvarlara ve tabanlara yansıtabiliyor (15 metre uzaklığa kadar). Android 2.3 ile çalışan cihaz, 1 GHz çift çekirdekli işlemciye sahip ve 4 inç ekranla (800x480) geliyor. 5 megapiksel arka ve bir ön yüz kamerasıyla gelen cihazın fiyatı ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Bu arada cihazın depolama alanını microSD slotu sayesinde genişletmek de mümkün oluyor. Cihazın pil gücünü merak edenler için, Galaxy Beam'in 2000mAh'lik bir güç deposu olduğunu söyleyelim.

  Samsung, Galaxy Beam'i iş amaçlı kullanım yanında film seyretmek, duvarda YouTube videoları görüntülemek gibi kişisel kullanımın da üzerinde durarak pazarlamayı amaçlıyor.
 2. Özberk
  Yeni Üye

  projektörler seçilen resimleri veya videoları baya bir duvara yansıtan harika icatlardır. artık teknolojinin ilerlemesiyle projeksiyon cihazları cebimize kadar indi. artık telefonun üstünde bulunan projeksiyon sayesinde fotoğraf videolarınızı istediğiniz yere gösterin
+ Yorum Gönder


projeksiyonlu telefon