+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Teknoloji Dünyası Forumunda Facebook Hesabı silme işlemi nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Facebook Hesabı silme işlemi nasıl yapılır
  Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

  Kullanıcı adı ve şifrenizle Facebook hesabınızı açın
  Sayfanın sağ üst köşesindeki “Hesabım” (My Account) bağlantısına tıklayın
  Aşağı doğru açılacak listede “Yardım Merkezi” (Help Center) bağlantısına tıklayın
  “Yardım Merkezi” sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfaya “Ana Sayfa” (Home)’nın en alt kısmındaki “Yardım” (Help) bağlantısına tıklayarak da ulaşabilirsiniz
  Yardım Merkezi sayfasında birçok seçenek mevcut. Bu kısımlardan Güvenlik seçeneğine tıklayın
  Güvenlik tedbirleri ve İnternet Güvenliği kısmından “hesap kapatma ve silme” bağlantısına tıklayın
  Daha sonra Hesap Silme (Deleting Account) seçeneğinden “Hesabımı Nasıl Silerim (How do I permanently delete my account)” seçeneğine tıklayın.
  Ekranda belirecek olan talimatları takip edin. Hesabınızı silmek için onay butonuna bastıktan sonra şifrenizi ve güvenlik gerekçesiyle açılacak olan resimdeki harfleri doğru ve eksiksiz olarak giriniz,
  Detayları doldurduktan ve neden Facebook hesabınızı silmek istediğinizi belirttikten sonra Tamam kısmına basın. Hesabınızın 14 gün içinde silineceğini belirten bir e-mail alacaksınız.

  Hesabınız hemen o an silinmeyecek ve 14 gün daha aktif halde kalacak. Şimdi, eğer bu 14 gün içinde herhangi bir nedenden dolayı Facebook’ta oturum açarsanız ya da Facebook uygulamalarıyla bir ilişki kurarsanız, Facebook hesabınızı silme talebiniz iptal edilecek. Ama eğer bu 14 gün içinde Facebook’tan uzak durursanız hesabınız kalıcı olarak silinecek ve artık tekrar aynı hesabı aktive etme seçeneğiniz olmayacak. Bu nedenle, Facebook hesabınızı silmeden önce bu durumu iyice gözden geçirin.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Facebook hesabınızı silmek istiyorsanız öncelikle msn hesabınızdan hesap silme butonuna basıp msn nizi kapatmanız gerekmektedir.
 3. Fatma
  Administrator
  Facebook hesabı bir aydan sonra girmeyince kendi kendine kapanılan bir sitedir. Eğer hala kapanmıyorsa hesabınızı dondurmanız yeterli olacaktır.
+ Yorum Gönder