+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Teknoloji Dünyası Forumunda Facebook Sayfaları Üzerinden Para Kazanmak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Facebook Sayfaları Üzerinden Para Kazanmak
  Facebook Sayfaları Üzerinden Para Kazanmak

  İnternet üzerinden işe başlamadan önce unutmamalısınız ki bu tarz işler uzun vadeli işlerdir. Facebook’ta bir sayfa açtığınız zaman, kişisel hesabınızın işinizle ilgili çok fazla detaylar içermemesi ve yalnızca kişisel bir sayfa olmasından emin olunuz.

  Sanki orada sadece ürünlerinizi satacakmışsınız gibi resmi bir hesap açmanız gerekmiyor ancak yine de sunacağınız ürün ya da servislerinizi hesabınızda direkt olarak paylaşmaktan da çekinmeyin.

  Eğer kişisel sayfanızda daha fazla içerik olmasını istiyor iseniz, Facebook’ta erişimi kolay ve uygun diğer uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem profilinizdeki boş kısımlar dolacak hem de sizlere sunduğunuz ürün ya da servisi direkt olarak satma imkanı sağlayacak.

  Bunları yapmaya başladığınız zaman, bazı Facebook Geliştirme Uygulamaları sayfanızdaki kullanıcı trafiğini izlemeye alacaktır. Ve bu durum sadece profil sayfanızda değil, sunduğunuz ürünleri ve servisleri tanıttığınız ve kendinizin oluşturduğu Facebook sayfalarının ve gruplarının tümünde de olacaktır.

  Sayfanıza veya grubunuza olan kullanıcı trafiğini artırmak için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Grubunuzda ya da sayfanızdaki kişilere arkadaş isteği göndererek hem sizi hem de grubunuzu ya da sayfanızı daha iyi tanımları fırsatını sağlayabilirsiniz.

  Facebook sayfaları oluşturulduğunda bu sayfalar sizin önem ve değer verdiğiniz konularla ilgili ya da para kazanmak istediğiniz ürün ya da servisle ilgili, bunlara özel olmalıdır.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Facebok sitesi üzerinden para kazanmak kolay değildir onun için bu ile uğraşan şirketlerle görüşüp kendinize hesap kurmanız gerekmektedir .
+ Yorum Gönder