+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda Quickoffice nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Zeyneb
  Bayan Üye

  Quickoffice nedir
  Quickoffice hakkında bilgi

  Arkadaşlar ben Qoickoffice hakkında bilgi edinmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

  Quickoffice, iOS ve Android tabletler ile telefonlar için kullanıma sunulan ve Microsoft Office dosyalarını görüntülemenize, oluşturmanıza ve düzenlemenize, ayrıca PDF dosyalarına ek açıklama eklemenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Bulut depolama için Drive'ı Quickoffice'e bağlayın. Böylece, dosyalara tabletinizden, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca erişip onları düzenleyebilir ve dosyalarınızın her zaman güncel olduğundan emin olabilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuzda dosyalara erişmek için, dosyaları Google Drive hesabınızda depolayın. Burada, İnternet bağlantınız olmadığında bir dosyayı hem Android hem de iOS cihazlarda çevrimdışı görüntülenebilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

  19 Eylül 2013 itibarıyla Quickoffice tüm Android ve iOS cihazlar için kullanıcıların bir Google Hesabıyla erişebileceği ücretsiz ve evrensel bir uygulamayı kullanıma sundu. Uygulamanın önceki sürümlerinde olduğu gibi, Microsoft Office dosyalarını açıp düzenleyebilir ve bu dosyaları Google Drive'da depolayabilirsiniz. Chromebook kullanıcıları için, dosyalarınızı artık doğrudan Google Chrome'da açıp görüntüleyebilir, ayrıca .doc ve .xls dosyalarını düzenleyebilirsiniz.

  Quickoffice'le yapabileceklerinizi öğrenmek için "Quickoffice ile dosyaları görüntüleme ve düzenleme" bölümümüzü ziyaret edin ve ardından, telefonunuzda ve tabletinizde dokümanları düzenlemeye başlamak üzere iOS için Quickoffice veya Android için Quickoffice'i indirin.

  Mevcut Quickoffice Pro ve Pro HD kullanıcıları, mevcut uygulamalarını kullanmaya devam edebilir, ancak üründeki yeni özelliklerden ve yükseltmelerden yararlanmak için kullanıcıların yeni evrensel uygulamaya geçmeleri önerilir. Mevcut Quickoffice Pro ve Pro HD kullanıcılarını ilgilendiren önemli değişiklikleri inceleyin.
 2. Acil

  Quickoffice nedir isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder