+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda 4G ne işimize yarayacak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  4G ne işimize yarayacak
  4G ne işimize yarayacak

  4g-ne-i-imize-yarayacak.jpg

  Olayı son kullanıcı bazına indirgediğimizde, 4G’nin mobil cihazlarda ADSL hızının yakalanmasını sağlayacağını söyleyebiliriz. Ayrıca altyapı yeterliliği ve kullanıcı sayısının artışı nedeniyle, bağlantı ücretleri düşecek. Dolayısıyla bu da, 4G ile sürekli mobil cihazımızla internete bağlı kalabileceğimiz anlamına geliyor.

  4G’nin aktarım hızı, bir önceki bağlantı standartları olan 2G ve 3G’den oldukça fazla. 2G ile yani hala akıllı telefonlarımızda bulunan Edge ile 50 ile 80 Kbps arasında değişen bir hıza sahipken, bu değer 3G’de 1.4 Mbps’e kadar çıktı.
  2G ile 3G arasındaki uçurum göz kamaştırıcı ancak 4G bize çok daha iyisini vadediyor. Ülkemiz ADSL kullanıcılarının çoğunun hala 1 Mbps internet bağlantısına sahip olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, 4G’nin sunacağı 100 Mbps’e kadar ulaşan bağlantı hızının devrim niteliğinde olacağı aşikar.
  Yüksek aktarım hızlarıyla mobil internet deneyimi yaşamamıza olanak tanıyacak olan 4G; iş dünyasındaki birçok sürecin mobil cihazlara odaklanmasını ve her mobil kullanıcının bilgisayara ihtiyaç duymayacak imkanlara sahip olmasını sağlayacak. 2. Acil

  4G ne işimize yarayacak isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder