+ Yorum Gönder
Operatörler ve Türk Telekom Forumunda Türk Telekom’dan iPad 2 Kampanyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Türk Telekom’dan iPad 2 Kampanyası
  Türk Telekom’dan iPad 2 Kampanyası kısaca

  Arkadaşlar lütfen bana Türk Telekom dan iPad 2 Kampanyası ile ilgili bir kaç bilgi verir misiniz?
  trktelekomdanipad2kampa.jpg


  Türk Telekom’dan iPad 2 Kampanyası

  Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom avantajlı cihaz kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Telekom müşterileri 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile 16, 32 ve 64 GB’lık Wi-Fi + 3G özelikli iPad 2 modellerinden birine sahip olabilecek.

  Kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri 24 veya 36 aylık taahhüt vererek, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile 16, 32 ve 64 GB’lık iPad 2 modellerinden istediklerini seçebilecekler. 30 Aralık 2011’de başlayacak olan kampanya, 16 Nisan 2012’ye kadar (stoklarla sınırlı olacak şekilde) sürecek.

  Türk Telekom ofis ve bayilerine başvuru yaparak yararlanılabilen kampanyadan en az 6 aydır Türk Telekom sabit hat müşterisi olan, şüpheli alacaklı listesinde olmayan, diğer cihaz kampanyalarının herhangi birinden yararlanmayan tüm bireysel ve tüzel Türk Telekom müşterileri yararlanabilecek.

  IPAD2’nin öne çıkan özellikleri ise şöyle ; 9,7 inç LED, parlak, geniş Multi-Touch ekran , 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğü , 1 GHz iki çekirdekli Apple A5 yüksek performanslı çip , 5x dijital zoom'lu arka kamera , VGA kalitesinde ön kamera , Dahili 10 saat şarj edilebilir pil , Mikro SIM kart desteği , GPS
 2. Acil

  Türk Telekom’dan iPad 2 Kampanyası isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder