+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Operatörler ve Turkcell Forumunda Turkcell Yurtdışında Kullanabileceğiniz Servisler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Cevap: Turkcell Yurtdışında Kullanabileceğiniz Servisler

  Turkcell servisleri ve yurtdışında kullanım hakkında her türlü bilgiye 7/24 erişebilirsiniz. Siteye ulaşmak için wap.turkcell-im.com.tr adresinden Bugün sayfasındaki TouristWAP linkine tıklamanız yeterli. Bu servisten hem faturalı hem Hazır Kart'lı Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. Servis kullanım ücreti yurtdışındaki kullanımlarda Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden GPRS kullanımı ile ücretlendirilir. Yurtdışındaki dönemsel kampanyalar için 4440532’yi arayabilirsiniz.
  Cevap: Turkcell Yurtdışında Kullanabileceğiniz Servisler frmacil sayfa 2iki Cevap: Turkcell Yurtdışında Kullanabileceğiniz Servisler

 2. Gizli @ yara
  Özel Üye
  Alo Tercüman servisi Turkcell abonelerinin önceden belirlenmiş çeşitli dillerde tercüme ihtiyacı duydukları durumlarda başvurabilecekleri bir servistir. Servis kapsamında tercüme hizmeti canlı mütercim tercümanlar tarafından verilmektedir.

  Turkcell aboneleri bu servise yurtiçi ve yurtdışından erişebilirler. Alo Tercüman servisinden yararlanmak isteyen aboneler yurtiçinde 757 58 59, yurtdışında +905327575859 servis numarasını arayarak Alo Tercüman'a erişebilirler.

  Servisle ilgili detaylı bilgiye www.alotercuman.com adresinden erişilebilir. Servis kullanım ücreti yurtdışındaki kullanımlarda Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Yurtdışındaki dönemsel kampanyalar için 444 0 532'yi arayabilirsiniz
+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12


yurtdışından 7565 nasıl aranır