+ Yorum Gönder
Operatörler ve Turkcell Forumunda Turkcell Bizbize Kamu :Her Yöne 1200 Dakika Kampanyası Detayları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Turkcell Bizbize Kamu :Her Yöne 1200 Dakika Kampanyası Detayları
  Turkcell Bizbize Kamu :Her Yöne 1200 Dakika Kampanyası Detayları Hakkında Bilgi

  Arkadaşlar bana bugün her yöne için 1200 dakika kampanyası hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

  Kamu Her Yöne 1200 Dakika 40 TL kampanyası hali hazırda Turkcell faturalı hat sahibi olan , numarasını diğer operatörlerden Turkcell faturalı hatta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart’tan faturalı hatta geçiş yapan Kamu çalışanı bireysel aboneler yararlanabilir.

  Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvuruda bulunabilirsiniz.

  Turkcell Kamu tarifesinden hemen yararlanabilmeniz için bayilerimizdeki hat aktivasyonunun bu tarife ile yapılması gerekmektedir.

  Tarife değişikliği talebi Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Satış Noktaları veya Çağrı Merkezimiz üzerinden yapılabilir. Kamu çalışanı müşterilerimiz kendi üzerlerine kayıtlı en fazla 3 hat için Turkcell Kamu paketlerinden faydalanabilir.

  Şu anda Turkcell Kamu paketlerinden birinde olan abonelerimiz “KAMU 1200” yazıp 2222’ye göndermeleri halinde taleplerini takip eden ilk fatura kesim tarihinden itibaren paketten faydalanmaya başlayabilirler.
 2. Gamze
  Devamlı Üye

  1200 dk çok iyi bol bol konuşun.Ama biraz pahalı 40 tl aslında çalışanlar için fazla değilde
+ Yorum Gönder