+ Yorum Gönder
Operatörler ve Turkcell Forumunda Turkcell Her Yöne Sms Kampanyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Bilge Kağan
  Devamlı Üye

  Turkcell Her Yöne Sms Kampanyası
  Turkcell Her Yöne Sms Kampanyası kısaca bilgi

  Türkcell'de her yöne SMS kampanyası gerekiyor lütfen bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

  Turkcell Her Yöne Sms Kampanyası 2011. Turkcell Genç Tarifelilere Tam 5000 SMS, diğer tarifelere 1000 SMS. Turkcell Bireysel Hazır Kart’lı aboneler her yöne SMS kampanyasından yararlanabilir. Turkcell Genç Tarifeliler 10 TL karşılığında 30 gün boyunca yurt içi her yöne mesajlaşabilecekleri 5000 SMS paketi ; diğer tarife aboneleri ise 1000 SMS paketi alabilirler. Turkcell Her Yöne SMs Kampanyası 28 Şubat 2011 tarihine kadar geçerlidir.
  Turkcell Sms Kampanyası
  Genç Tarifelilere TAM 5000 SMS, diğer tarifelere 1000 SMS kampanyasından yararlanmak Her yöne SMS paketi için HERYONE yazıp 2430’a mesaj göndererek katılabilirsiniz. Size gelen onay mesajını da EVET yazıp cevapladıktan sonra hattınızda yeterli bakiye olması durumunda paketiniz tanımlanacak, kısa mesajla her yöne paketinizi kullanabileceğinize ilişkin bilgilendirme yapılacaktır. Turkcell Her yöne Sms Kampanyasına Katılım için gönderilen mesajlar ücretsizdir.
  Turkcell Her Yöne Sms Kampanyası Katılım Koşulları

  Her Yöne Sms Paketindeki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart, diğer operatörlere, sabit hatlara gönderilen yurt içi mesajlar için geçerlidir. Uluslararası sms ler ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Yurt dışında atılan sms ayrıca ücretlendirilecektir. Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

  Kalan Her Yöne SMS ve Paket Bitiş Tarihi sorgulama

  *123*2#'yi tuşlayarak ücretsiz sorgulanabilecektir.

  Turkcell Tarife değişikliği

  Tarife değişikliklerinde kalan mesaj bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Numara değişikliği & Devir

  Numara değişikliği ve devirde paket mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilebilir.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

  Turkcell her yöne sms kampanyası tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 2. Acil

  Turkcell Her Yöne Sms Kampanyası isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


turkcell bizbize her yöne sms kampanyası,  muhabbet kart her yöne sms