+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Türkiye Rehberi Forumunda polonezköy at çiftlikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  polonezköy at çiftlikleri
  polonezköy at çiftlikleri
  khvlt 028.JPG

  Village Park

  Polonezköy'ü geçip İshaklı'ya geldiğinizde karşılacağınız tesislerden biri de Village Park. Türkiye'nin ilk ve tek patentli köpek çiftliği American Kennels K-9 Academy, at ahırları ve maneji, binicilik kursları, sosyal tesisleriyle doğal güzellikler ile eğlenceyi birarada yaşabileceğiniz bir kompleks.

  Daha önce Parkorman ve Büyükbakkalköy'de köpeklerinizin özel konaklama,veteriner, bakım, eğitim ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz Amerikan Kennels'ta seçkin cinslerde secereli köpekler de seçme olanağınız var. At ahırlarında atınızı konaklatabilir, geniş manejde ata binebilirsiniz. Donanımlı seminer salonuyla iş toplantılarınız için tercih edebileceğiniz Village Park, yaşgünü, grup yemekleri, haftasonu piknikleri gibi sosyal aktiviteleriniz için de ideal mekanlardan. Paintball, trekking, okçuluk, at safari gibi sporlara da imkan tanıyan mekanda Pazar sabahları temiz Riva havasında brunch keyfini de yaşayabilirsiniz.

  Adres: Ayazma Mahallesi No:19 İshaklı Köyü Beykoz
  Tel: 0 216 434 59 31 / 0 216 434 59 32 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Polenezköyden çıkıktan sonra ishaklıya geldiğinizde köpek çiftiliğini görmüş olacaksınız. Bu çiftlik türkiyenin ilk patentli çiftliğidir. Bu çiftlikte ata binme imkanı, binicilik kursları ve sosyal tesisleri ile hizmet sunmaktadır.
+ Yorum Gönder


polonezköy at çiftliği,  polonezköy at çiftlikleri,  at çiftliği polonezköy,  polonezköy,  polonezköy at ciftligi,  polonezkoy at ciftligi