+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve TV Rehberi Forumunda Türksattaki Ulusal kanallar - Televizyonlar Tıkla seyret Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Türksattaki Ulusal kanallar - Televizyonlar Tıkla seyret
  Türksattaki Ulusal kanallar - Televizyonlar
  KISACA

  24

  Ata TV

  ATV

  Avrasya TV

  Bayrak RTV

  Business Channel

  Çay TV

  Cem TV

  Cine 5

  CNBC-e

  CNN Türk

  Digiturk

  Doğu TV

  Dost TV

  Dream TV

  Düzgün TV

  E2

  Ege TV

  El Max

  Emlak TV

  Expo Channel

  Flash Tv

  Fox TV

  Haber 7

  Hilal TV

  Jojo TV

  Kanal 1

  Kanal 54

  Kanal 6

  Kanal 7

  Kanal A

  Kanal Avrupa

  Kanal B

  Kanal D

  Kanal Türk

  Karadeniz TV

  Kon TV

  Kral TV

  Mehtap TV

  Meltem TV

  Mesaj TV

  MMC TV

  MTV Türkiye

  NTV

  NumberOne TV

  Olay TV

  On TV

  PowerTürk TV

  Retro Max

  Rumeli TV

  S Haber

  Samanyolu TV

  Ses TV

  Shopping TV

  Show TV

  Show Türk

  SkyTürk

  Star

  Su TV

  Teknoloji TV

  Tele Sport

  TGRT EU

  TGRT Haber

  TRT

  TV Net

  TV5

  TV8

  TVT

  Türk Max

  Ulusal Kanal

  Yaban TV

  İz TV
 2. Mine
  Devamlı Üye

  Dost Tv hakkında bilgiler

  Açılış 3 Mart 2005
  Slogan Biz Dostuz.
  Ülke Türkiye
  Dost TV, 3 Mart 2005 tarihinde yayına başlayan Uydu lisansına sahip televizyon kanalıdır. Dini içerikli yayınların yanı sıra aile ve çocuk eğitimi üzerine yaptığı eğitim programları dikkat çekmektedir.

  DOST TV geçici ve günübirlik olanı değil, kalıcı ve tüm zamanlarda olanı yansıtmayı amaç edinmiş bir iletişim ortamıdır.

  DOST TV biz dostuz ilkesinden yola çıkmıştır. Varlıkla, insanla, dünyayla ve hakikatle ilişkisini dostluk ilkesiyle belirlemiştir. Adil ve merhametli bir yayıncılığı kılavuz edinmiştir.

  DOST TV tematik televizyonculuğun ülkemizdeki en özgün örneklerinden biridir. Aktüel ve popüler olanın değil; gerçeğin, iyiliğin ve güzelin peşindedir. Popülist ve faydacı hesaplardan uzak bir sevgi ve merhamet ekranı oluşturma çabasındadır. Bu amaçla ulaşım görevlisinden yayın yönetmenine, teknisyeninden programcısına aynı toplumsal ve ahlaki ideale doğru yürümenin sevdasındadır.

  DOST TV DOST FM 'le yayıncılık basarısını ispatlamış bir ekibin mikrofondan ekrana geçiş öyküsüdür. Bu idealle yola çıkna dost kervanı kısa sürede dünyanın dört bir yanına ulaşmış güçlü ve gürbüz bir dostluk yankısı bulmuştur. DOST TV'nin logosu bundan böyle dünyada sağlıklı bir iletişimin, güvenin ve esenliğin simgesi olacaktır.

  DOST TV ekonomik, kişisel ya da kollektif herhangi bir kar amacı gütmez. Bu yüzden, reklam politikası kendisini idame amacıyla sınırlı olacak, DOST TV ekranları zamanımızın tüm değerlerini metalaştıran tüketim kültürüne teslim olmayacaktır.

  DOST TV raiting kaygısı taşımaz. Onun için, tek bir insana bile DOST'ça ulaşabilmek, yeterli bir varlık sebebidir. Bu sebeble kavgacı değil, öğrenmeye ve paylaşmaya dayalı bir dil kullanır. Kötü'yü iletmek yerine iyi olanı anlatır. saldırgan, dışlayıcı, belli bir kişi ya da grubun çıkarlarını kollayan bir yayın dilinden ısrarla kaçınır.

  DOST TV hakikatin tek ama çok biçimli görüntülerine mütevazi bir ayna olmaya, hakikati kendi rengine boyamak yerine, insan fıtratının saflığını konuşturmaya çalışır.

  DOST TV de herşey değeri oranında yansıma bulur. DOST TV ekranları, insanın ;Yaratıcı ile olan bağını pekiştiren, onu ebedi olanın sadık dostluğuna çağıran konulara yer verir. Bu yüzden DOST TV'nin program kategorileri geleneksel TV kategorilerinden çok farklıdır.

  Neden Dost tv

  Aya ilk ayak basan insan, aydaki ilk adımını attığında, "Bu; bir insan için küçük, ama insanlık için büyük bir adım." demişti. Seneler ve seneler boyu insanlar, insanlık için büyük adımlar uğruna gerçirdiler hayatlarını. Büyük olayları izlediler, büyük düşündüler, dünyayı kurtarmayı denediler. Bu uğurda kendilerini unuttular. Eşlerini, çocuklarını, annelerini, babalarını, karıncaları ve minik çiçekleri, gündoğumunu ve günbatımını, hayatı ve anlamını, ölümü ve ötesini, nasıl yaratıldıklarını ve yaratıcılarını unuttular.

  DOST TV, insanlık için böylesi büyük adımlara talip olmadan yayına başladı. Küçük şeylere dikkat çeken; gerçekte, bizi en büyük buluşmaya hazırlayan, küçük buluşmaların zeminini oluşturan programlar yayınladı ve yayınlıyor
  . İnsanlık için büyük adımlar atmadı, atamadı, atmayı da düşünmedi. İzleyicilerini daima insanlık için küçük, ama bir insan için büyük adımlara çağırdı: Kendini ve Rabbi'ni tanımaya Hiçbir TV haberine ve gazete manşetine taşınmayacak kadar küçük ama bir insanın dünyasını ve ahiretini aydınlatacak kadar büyük tanışma ve buluşmalara çağırdı

  Ve bu çağrısını yeni yayınlarıyla da sürdürecek

  "Başlangıçta söz vardı" İnsanı insan kılan imtiyazlardan biri ona sözle iletişimin bahşedilmiş olmasıdır. Görüntü kirliliğinin yaşandığı bir dünyada DOST TV, insanı tüm duyularıyla kavrayarak ona bu imtiyazını yaşatır. Bunu da bütün duyularımızın sultanı olan kalpten seslenerek yapar. Çünkü, söz nereden çıkarsa oraya ulaşır. DOST TV' de tüm sözler kalpten doğar, kalbe hitap eder ve insanı kalbin hayat derecesinde tutmaya çalışır.

  DOST TV aracın mesajı belirleyici gücüne teslim olmadan, görselliğin insan dimağını uyuşturan, sanal bir dünyanın sarmalında en değerli hayat sermayesi olan ömür dakikalarını zayi eden etkisine karşı; sıcak, samimi, gerçek bir dünyanın meltemiyle insanı kucaklayıp, ona yalnız olmadığını hatırlatır. DOST TV, bütün varlıklarla dost gibi konuşmayı mümkün kılan bir dilin şifrelerini, herkesle paylaşma çabasının ürünüdür.

  Dost tv Frekansları

  Türksat 3A uydusu üzerinden,
  12.729 30.000 H 5/6 frekansıyla izlenebilir

 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Ata TV, ATV, Avrasya TV, Bayrak RTV, Business Channel, Çay TV, Cem TV, Cine 5, CNBC-e, CNN Türk, Digiturk, Doğu TV, Dost TV, Dream TV, Düzgün TV,ege TV, El Max, Emlak Tv, Expo Channel, Flash Tv, Fox TV, Haber 7, Hilal TV, Jojo TV, Kanal 1, Kanal 54, Kanal 6, Kanal 7, Kanal A, Kanal Avrupa, Kanal B, Kanal D, Kanal Türk, Karadeniz TV, Kon TV, Kral TV, Mehtap TV, Meltem TV, Mesaj TV, MMC TV, MTV Türkiye, NTV, NumberOne TV, Olay Tv, On TV, PowerTürk TV, Retro Max, Rumeli Tv, S Haber, Samanyolu TV, Ses TV, Shopping TV, Show TV, Show Türk, SkyTürk, Star, Su TV, Teknoloji TV, Tele Sport, TGRT EU, TGRT Haber TRT, TV Net, TV5, TV8, TVT, Türk Max, Ulusal Kanal, Yaban TV, İz TV
  Türksat uydusundan yayın yapan kanallardır.
+ Yorum Gönder