+ Yorum Gönder
Operatörler ve Vodafone Forumunda Vodafone Mobil Modem Kampanyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Vodafone Mobil Modem Kampanyası
  Vodafone Mobil Modem Kampanyası hakkında

  Arkadaşlar ben vodafone mobil modem almayı düşünüyorum bana modem ile ilgili bir kaç bilgi verir misiniz?
  Kim demiş 3G'nin nimetlerinden faydalanmak için cep telefonu şart diye?
  3G teknolojisinin dünyadaki öncüsü Vodafone ile geniş düşünün. Şimdi Vodafone Mobil Modem'lerle dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde bilgisayarınızla internete bağlanabilir, süper hızlı internetin keyfini özgürce yaşayabilirsiniz.

  Vodafone 1 GB veya 3 GB'lık Hesaplı İnternet Paket'lerinden herhangi birine 12, 18 veya 24 aylık taahütte bulunan herkese, birbirinden şık Mobil Modem'lerden biri hediye. Ayrıca, 18 veya 24 aylık taahütte bulunanlara, ilk 3 ay sabit ücret de bizden.

  Mobil Modem cihazları hakkında detaylı bilgi için
  tıklayın.  Hesaplı Internet paketleri – 1 GB'lık ve 3 GB'lık paketler için geçerli olan tüm esaslar Vodafone Mobile Broadband cihaz kampanyası için de geçerli olup, cihaz kampanyası esasları ayrıca aşağıda belirtilmiştir:

  • İlgili kampanya hem bireysel hem kurumsal faturalı aboneliklere açıktır.
  • Hesaplı Internet paketleri – 1 GB'lık ve 3 GB'lık paket kapsamında aylık verilen 1 GB'lık ve 3 GB'lık data kullanım miktarının aşılması durumunda aboneler her 100MB'lık kullanımları için 5 TL ödeyeceklerdir. Belirtilen fiyatlara KDV(%18) ve ÖİV(%5) dahildir
  • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
  • İlgili fatura dönemi içerisinde Hesaplı Internet paketleri - 1 GB'lık ve 3 GB'lık paket dahilinde kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
  • Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, Vodafone " Hesaplı Internet paketleri – 1 GB'lık/3 GB'lık Paket " tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi, Vodafone " Hesaplı Internet paketleri – 1 GB'lık/3 GB'lık Paket" tarifesi ve GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda; Taahhütname'ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır.
  • Cezai şart: “(1 GB'lık/3 GB'lık Paket aylık sabit ücreti) x Kalan Ay Sayısı” olarak belirlenmiştir.
  • Vodafone Mobile Broadband kampanya portföyündeki cihazlar Vodafone SIM kartlarıyla sorunsuz çalışmaktadır. Diğer operatörlerin kartlarıyla kullanabilmek için manuel ayar yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya 15 Temmuz 2009 itibariyle geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında 18 veya 24 aylık taahhütte bulunan abonelerden ilk 3 fatura dönemleri süresince aylık sabit ücret alınmayacak olup, seçilen paketin aylık sabit ücreti abonenin faturasına 4. Faturası itibariyle yansıtılmaya başlanacaktır. Abonelerin ilk 3 aylık sürede kampanyadan çıkmaları halinde, cezai şartta herhangi bir değişiklik yapılmayacak olup, abonelerin bedava kullanım hakları geçerliliğini kaybedecektir ve cezai şarta bedava kullanımı haketmiş oldukları ayların aylık ücretleri de dahil edilecektir.
  • Kampanya kapsamında yeni data paketi abonelerinin kampanyaya girişleri anlık; mevcut data paketi abonelerinin kampanyaya girişleri dönem sonu itibariyle olacaktır.
  • Aboneler taahhüt süreleri boyunca bir kere üst pakete (1GB'lık paketten 3 GB'lık pakete) bir kere de kampanyaya ilk girişlerinde seçtikleri pakete geri dönme hakkına sahiptirler. Aboneler yeni seçtikleri paketi dönem sonu itibariyle kullanmaya başlayacak olup, yeni dönem itibariyle seçtikleri pakete göre ücretlendirileceklerdir.
  • Paket değiştiren aboneler üst/alt pakete geçtiklerinde yeni cihaz talebinde bulamazlar.
  • Paket değiştiren aboneler için cezai şart tutarı kampanyaya girişte seçmiş oldukları paketin aylık sabit ücreti üzerinden hesaplanacaktır.
  • Abone ilk fatura dönemi bitmeden paketini değiştiremez.
  • Abone paketini bir fatura dönemi içerisinde bir kere değiştirebilir.
  • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
  • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
  • 3G lansmanından önce kampanyaya dahil olan abonelerin kampanyadan 3G hızında yararlanmaya başlamaları için 3G lansmanı sonrası, 3G'ye abone olmaları gerekmektedir.
  • Kampanya stoklarla sınırlı olup 31.12.2009 günü itibari ile son bulacaktır.
  • Vodafone kampanyaya dahil olan cihazların fiyatını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Vodafone kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Dünya 3G liderinden bir yenilik daha! Vodafone Ön Ödemeli Mobil Modem Kampanyası.

  İnternetim hep yanımda olsun diyenlere,Vodafone Mobil Modemler kontratsız, formalitesiz sadece 99 TL. Yanında 3 ay boyunca her ay 1 GB internet kullanımı hediye. Üstelik World’e özel peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla  Rengarenk mobil modemler Vodafone Cep Merkezleri’nde.
+ Yorum Gönder