+ Yorum Gönder
Operatörler ve Vodafone Forumunda Aylık 1 GB Vodemnet Paketi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Aylık 1 GB Vodemnet Paketi
  Aylık 1 GB Vodemnet Paketi hakkında

  Arkadaşlar sizlerden ricam bana aylık 1 GB Vodemnet paketi hakkında bir kaç bilgi verir misiniz?

  Aylık 1 GB Vodemnet Paketleri'yle internete dilediğiniz kadar bağlı kalabilir, hızlı bir şekilde internette dolaşabilir, internetin sunmuş olduğu tüm imkanlardan ekonomik olarak faydalanabilirsiniz.
  Faturalı hattınız için Aylık 1 GB Vodemnet Paketini ABONE 1GB yazıp 3636'ya gönderin. Bilgisayarınızdaki Vodem yazılımına gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra Vodemnet Paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz

  Aylık 1 GB Vodemnet paketinizden kullandığınız miktarı öğrenmek için SORGU 1GB yazıp 3636'ya gönderin.

  Paketleri başlatmak ve paketiniz ile ilgili sorgular için 3636'ya atacağınız SMS'ler ücretsizdir.

  ÜcretlendirmeNasıl satın alabilirim ?Esaslar

  Aylık 1 GB Vodemnet Paketi
  Paket Adı Paket Fiyatı Bağlantı Hızı Paket Süresi Paket Aşım Ücreti Fatura Stop
  Aylık 1 GB 30 TL 7,2 Mbps'ye kadar 1 Ay 0,5 TL/ 10 MB 100 TL*
  ■Fiyatlara KDV ve ÖİV Dahildir
  ■*Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Aylık Vodemnet Paketlerde maksimum 100 TL , üstü kullanım ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.
  ■Aylık verilen 1 GB ‘lık data kullanım miktarının aşılması durumunda her 10MB'lık kullanım için 50 Kuruş olarak ücretlendirilir.
  ■Aylık 1 GB Vodemnet Paketinin 3G altyapısında kullanılması durumunda 7,2 Mbps' ye kadar hız ile hizmet verilir. İlgili paketteki adil kullanım hakkı 2,4 GB'tır. Adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps'ye kadar olan hız ile internete bağlanılabilir.
  ■Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir.Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz.Hızınız , kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.
  ■Vodemnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve bilgisayarınızdan bağlanmak için 3G uyumlu bir Vodem, yani Vodafone Mobil Modem cihazına sahipseniz 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
  ■Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  My Vodafone'a giriş yaparak "İnternet Paketleri" sekmesinden ihtiyacınıza uygun internet paketini seçebilirsiniz. Bilgisayarınızdan Vodem Yazılımı ile ABONE 1 GB yazıp 3636'ya ücretsiz SMS gönderebilirisiniz.Vodafone Self Servis Hizmetleri, 7048'i arayabilirsiniz Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542'yi arayabilirsiniz Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne gidebilirsiniz.
  Vodemnet Paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve bilgisayarınızdan bağlanmak için 3G uyumlu bir Vodem, yani Vodafone Mobil Modem cihazına sahipseniz 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.Aylık 1 GB Vodemnet paketinin 3G altyapısında kullanılması durumunda 7,2 Mbps' ye kadar hız ile hizmet verilir. İlgili pakette adil kullanım hakkı 2,4 GB'tır. *Adil kullanım hakkı ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps'ye kadar olan hız ile bağlanılabilir. Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir.Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz.Hızınız , kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.Aylık 1 GB Vodemnet Paketi aboneleri adil kullanım hakkını doldurduktan sonra Saatlik ,Günlük ve Haftalık Vodemnet Paketleri'nden satın alarak kullanım hızını arttırma şansına sahiptirler. Saatlik, Günlük ve Haftalık Vodemnet İnternet Paket ücretleri maksimum ücrete dahil değildir. Sadece Aylık 250 MB, 1 GB ve 5 GB Vodemnet Paketleri'ni kullanan aboneler ilgili fatura dönemi içinde yapacakları internet kullanımlardan dolayı en fazla 100 TL ücret öderler. Aylık verilen 1 GB ‘lık data kullanım miktarının aşılması durumunda her 10MB'lık kullanım için 50 Kuruş olarak ücretlendirilir.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesiPaketi üzerinden ücretlendirilir. Aylık 1 GB Vodemnet Paketleri'nde ay içinde kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devretmez. Aylık 1 GB Vodemnet Paketleri'nde dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder. İlk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Faturalı aboneliklerde kullanılan ay ifadesi ile abonenin fatura dönemi kastedilmektedir. İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pakete abone olmak için ABONE 1GB yazıp 3636'ya ücretsiz mesaj göndermek yeterlidir. Paket kullanım bilginizi öğrenmek için “SORGU 1GB” yazıp 3636'ya ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. İlgili paket ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz. Fiyatlara KDV ve ÖİV Dahildir.


  http://www.vodafone.com.tr/Internet/aylik-1-gb-vodemnet-paketleri.php
 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Aylık 5 GB Vodemnet Paketi

  Aylık 5 GB Vodemnet Paketleri'yle internete dilediğiniz kadar bağlı kalabilir, hızlı bir şekilde internette dolaşabilirinternete bağlanabilir, internetin sunmuş olduğu tüm imkanlardan ekonomik olarak faydalanabilirsiniz.
  Faturalı hattınız için Aylık 5 GB Paketini ABONE 5 GB yazıp 3636'ya gönderin. Bilgisayarınızdaki Vodem yazılımına gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra Vodemnet Paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Aylık 5 GB'lık Vodemnet paketinizden kullandığınız miktarı öğrenmek için SORGU 5GB yazıp 3636'ya gönderin.

  Paketleri başlatmak ve paketiniz ile ilgili sorgular için 3636'ya atacağınız SMS'ler ücretsizdir

  ÜcretlendirmeNasıl satın alabilirim ?Esaslar

  Aylık 5 GB Vodemnet Paketi
  Paket Adı Paket Fiyatı Bağlantı Hızı Paket Süresi Paket Aşım Ücreti Fatura Stop
  Aylık 5 GB 45 TL 7,2 Mbps'ye kadar 1 Ay 0,5 TL/ 10 MB 100 TL*
  ■Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  ■*Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Aylık Vodemnet Paketlerde maksimum 100 TL , üstü kullanım ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.
  ■Aylık verilen 5 GB ‘lık data kullanım miktarının aşılması durumunda her 10MB'lık kullanım için 50 Kuruş olarak ücretlendirilir.
  ■Aylık 5 GB Vodemnet Paketinin 3G altyapısında kullanılması durumunda 7,2 Mbps' ye kadar hız ile hizmet verilir. İlgili paketteki adil kullanım hakkı 6 GB'tır. Adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps'ye kadar olan hız ile internete bağlanılabilir.
  ■Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir.Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz.Hızınız , kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.
  ■Vodemnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve bilgisayarınızdan bağlanmak için 3G uyumlu bir Vodem, yani Vodafone Mobil Modem cihazına sahipseniz 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.■5 GB data ile tahmini olarak 100 saat internette sörf yapabilir, 2000 adet e-posta okuyabilir, 200 müzik ve 100 video dosyası indirebilirsiniz
  ■Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  My Vodafone'a giriş yaparak "İnternet Paketleri" sekmesinden ihtiyacınıza uygun internet paketini seçebilirsiniz. Bilgisayarınızdan Vodem Yazılımı ile ABONE 5GB yazıp 3636'ya ücretsiz SMS gönderebilirisiniz.Vodafone Self Servis Hizmetleri, 7048'i arayabilirsiniz Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542'yi arayabilirsinizSize en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne gidebilirsiniz.
  Vodemnet Paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve bilgisayarınızdan bağlanmak için 3G uyumlu bir Vodem, yani Vodafone Mobil Modem cihazına sahipseniz 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.Aylık 5 GB Vodemnet paketinin 3G altyapısında kullanılması durumunda 7,2 Mbps' ye kadar hız ile hizmet verilir. İlgili pakette adil kullanım hakkı 6 GB'tır. *Adil kullanım hakkı ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps'ye kadar olan hız ile bağlanılabilir. Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir.Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz.Hızınız , kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.Aylık 5 GB Vodemnet Paketi aboneleri adil kullanım hakkını doldurduktan sonra Saatlik ,Günlük ve Haftalık Vodemnet Paketleri'nden satın alarak kullanım hızını arttırma şansına sahiptirler. Saatlik, Günlük ve Haftalık Vodemnet İnternet Paket ücretleri maksimum ücrete dahil değildir. Sadece Aylık 250 MB, 1 GB ve 5 GB Vodemnet Paketleri'ni kullanan aboneler ilgili fatura dönemi içinde yapacakları internet kullanımlardan dolayı en fazla 100 TL ücret öderler. Aylık verilen 5 GB ‘lık data kullanım miktarının aşılması durumunda her 10MB'lık kullanım için 50 Kuruş olarak ücretlendirilir.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesiPaketi üzerinden ücretlendirilir. Aylık 5 GB Vodemnet Paketleri'nde ay içinde kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devretmez. Aylık 5 GB Vodemnet Paketleri'nde dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder. İlk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" kullanıma sunulur. Faturalı aboneliklerde kullanılan ay ifadesi ile abonenin fatura dönemi kastedilmektedir. İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pakete abone olmak için ABONE 5GB yazıp 3636'ya ücretsiz mesaj göndermek yeterlidir. Paket kullanım bilginizi öğrenmek için “SORGU 5GB” yazıp 3636'ya ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. İlgili paket ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.Fiyatlara KDV ve ÖİV Dahildir.

  http://www.vodafone.com.tr/Internet/...-paketleri.php
+ Yorum Gönder


abone süper1gb