+ Yorum Gönder
Operatörler ve Vodafone Forumunda Vodafone ile akıllı telefon keyfini 3. boyuta taşıyın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Vodafone ile akıllı telefon keyfini 3. boyuta taşıyın
  LG Optimus 3D MAX

  Lütfen arkadaşlar bana hemen akıllı telefon keyfini 3. boyuta taşır mısınız?

  Vodafone ile akıllı telefon keyfini 3. boyuta taşıyın.jpg

  Ayda 29 TL'den başlayan fiyatlarla

  Fiyat seçeceğiniz tarifeye göre değişecektir  Akıllı telefon keyfini 3. boyuta taşıyın  • Kamera: 5 MP

  • İşletim Sistemi: Android v2.3

  • İşlemci: Çift çekirdekli 1.2Ghz

  • Ekran boyutu: 4.3 inç

  • 3G


  Vodafone ile akıllı telefon keyfini 3. boyuta taşıyın!


  Gerçek 3 boyutlu görüntü keyfi sunan Yeni LG Optimus 3D Max, Red tarifelerine ayda 29 TL'den başlayan ek ödemelerle sadece Vodafone'da.

  LG Optimus 3D Max’ı Red tarifeleriyle kampanyalı alan aboneler; Vodafone Red Ayrıcalıklar dünyasına adım atıyor.

  Vodafone Red ayrıcalıkları için tıklayınız.  CİHAZ ÖZELLİKLERİ:


  TASARIMDA GERÇEK MÜKEMMELLİK

  Uyumlu Tasarım Kontrastı

  Çarpıcı bir biçimde kontrast verilmiş arka dokusu ile birleşen modern ve şık metal aksamın kusursuz birlikteliğini keşfedin. Zamanın zorlu şartlarına dayanması için üretilen LG Optimus 3D Max, güzelliğini sonsuz kılacak konforlu, yuvarlak konturlara sahip tasarımı ve dayanıklı yüzey kaplaması ile kusursuzlaşan bir tarz yaratmıştır.

  Modern ve İnce Görünüm

  LG’nin yenilikçi inceltme teknolojisi sayesinde, LG Optimus 3D Max, yerleşik 3D modülüne rağmen sıradan telefonlardan çok daha incedir. 9.6 mmlik ince ve gösterişli tasarımı, günü sizi farklı kılan bir tarzda ve mutlak güven hissi ile yaşamanızı sağlar.

  GERÇEK 3D KEYFİ

  Yeni Mobil 3D Heyecanı

  Kendinizi yepyeni bir 3D heyecanına hazırlayın. Gözlük kullanma zorunluluğu olmaksızın şaşırtıcı ölçüde canlı 3D kalitesiyle, hayalin gerçeğe dönüştüğü bir gerçekliği keşfedin.

  2D/3D Fotoğraf ve Video Oluşturun ve Düzenleyin

  2D/3D fotoğraflar ve görüntülerle anılarınızı gözlerinizin önünde canlandıran teknolojinin heyecanını yaşayın. Şimdi daha fazla derinlik ve ayrıntı ile tüm değerli anılarınızı yeniden yaşayın. Ekstra düzenleme özellikleriyle, 2D veya 3D olarak telefonunuza kaydettiğiniz her şeyi özelleştirmeniz de mümkün.
  2D’den 3D’ye Dönüştürme

  Mobil 3D ile eğlence geleceğine yürürken, 2D içeriğini ait olduğu yerde, geçmişte bırakın. Eski 2D videolarınızı, fotoğraflarınızı ve oyunlarınızı LG’nin HRZ Motoru ile göz alıcı ve canlı 3D içeriklere dönüştürün.

  3D Oyunlar

  Klasik 2D oyunlara göre eşsiz gerçeklik düzeyi sağlayan 3D oyunlarla, oyun oynama deneyiminin derinliklerine inin. LG Smartworld’den indireceğiniz içeriklerle 2D oyun deneyiminizi 3D’ye dönüştürün.

  GERÇEK PERFORMANS GÜCÜ

  Ultra Güçlü 1.2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci

  Oyunlarınızın ve video uygulamalarınızın maksimum hızda çalışması için gereken ultra gücü veren Çift Çekirdek, Çift Kanal ve Çift Bellekten oluşan Tri-Dual teknolojisinin gerçek gücünü ve hızını açığa çıkartın.

  4.3’’ Canlı ve Geniş Ekran

  Zengin renkler ve 600 NIT parlaklık sunan 4.3 inçlik geniş ekran boyutu ile gözlerinizi hak ettiği görüntüyü verin. Daha geniş ekran, daha iyi aydınlatma, fotoğraf ya da video görüntülerken daha yüksek anlaşılırlık ve daha fazla konfor sunar.

  8 GB Geniş Depolama Kapasitesi

  LG Optimus 3D Max geniş bir depolama kapasitesi sunar. Bu kapasite, en sevdiğiniz içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde erişebilmeniz için depolama olanağı sağlar.
 2. Acil

  Vodafone ile akıllı telefon keyfini 3. boyuta taşıyın isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder