+ Yorum Gönder
Operatörler ve Vodafone Forumunda Gençlerin Tüm İhtiyaçları Bir Arada Genç Avantaj’da Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Gençlerin Tüm İhtiyaçları Bir Arada Genç Avantaj’da
  Gençlerin Tüm İhtiyaçları Bir Arada Genç Avantaj’da

  Arkadaşlar genç avantajda gençlerin tüm ihtiyaçları bir arada hakkında bilgi verir misiniz?

  Özgürce konuşup mesajlaşmak için siz de cebinize uygun Faturalı Genç Avantaj tarifesini seçip 12 ay kalma sözü verin, Genç Avantaj tarifesine ayda sadece 25 TL ödeyin!

  .Kampanya 7 Agustos 2012 ve 30 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerlidir.  Genç Avantaj Tarifesi'nin aylık ücreti KDV, ÖİV dahil 30 TL'dir. 12 ay taahhüt veren aboneler 12 ay boyunca aylık ücret üzerinden 5 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 25 TL'ye yararlanabileceklerdir.  Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.  Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 5 TL’dir.  Bir müşteri maksimum 1 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.  Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.  Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.

  • 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.  • 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar arama başı 40 Kuruş olarak ücretlendirilir. 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar ise sabit hat aramaları kapsamındadır
  . 2. Acil

  Gençlerin Tüm İhtiyaçları Bir Arada Genç Avantaj’da isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder