+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Vucut Sağlığı Forumunda Akciğer Kanseri Tedavisi Yapan Hastaneler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Akciğer Kanseri Tedavisi Yapan Hastaneler
  Akciğer kanseri tedavisi yapan hastaneler hangileridir

  Arkadaşlar akciğer kanseri tedavisi yapan hastaneler hangileridir kısaca açıklar mısınız?
 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Akciğer Kanseri Tedavisi Yapan Hastane Kısaca

  Akciğer kanseri şüphesi olan hastalarda en ileri teknoloji ile tetkik yapma imkanına sahip olan merkezde, başvuran tüm hastaların birkaç gün içerisinde tetkikleri tamamlanıyor. Kesin tanıya ulaşıldığında hastanın durumu, medikal onkoloji, göğüs cerrahisi ve göğüs hastalıkları uzmanlarından oluşan Akciğer Kanseri Konseyi’ nde tartışılıyor, tedavi yöntemleri belirleniyor. Hastane bünyesinde PET_CT cihazının bulunması hastalığın evrelenmesinde büyük avantaj sağlıyor. Her hasta tedavi kararı öncesinde genel durumu, tedaviye uygunluğu, akciğer kapasitesi, kalp fonksiyonları ve diğer sistemlere ait sorunları yönünden detaylı olarak değerlendiriliyor ve hasta için en uygun yöntem titizlikle kararlaştırılıyor.

  kanser tedavisi yapılan hastane.jpg

  Hastalara en az sıkıntı verecek yöntemlerle en kısa sürede tanı koyma, en iyi şekilde tedavi etme ve en uzun, en kaliteli yaşam imkanını sunma amacında olan Akciğer Kanseri Teşhis ve Tedavi Merkezi’ ne hastalar 365 gün 24 saat ulaşabiliyorlar.

 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Akciğer kanseri diğer tüm kanserler gibi insanların sonu ölüm olabilir. kanser teşhisi konulan hastalar hastanelerde 365 gün ve 24 saat tedavi görürler. bu da bu hastalığın ne kadar önem teşkil ettiğini gösterir.
+ Yorum Gönder