+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Vucut Sağlığı Forumunda Burun Eti Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Burun Eti Nedir
  Burun eti nedir kısaca

  Arkadaşlar hemen bana burun eti ile ilgili bir kaç bilgi verir misiniz?
 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Burun Eti Nedir Hakkında Bilgi

  Burun etleri yumuşak, acısız ve kanser olmayan; burun kanallarının zarında ya da sinüslerde bulunan oluşumlar. Gözyaşı ya da üzüm gibi aşağı doğru asılmış gibi dururlar. Astım, enfeksiyon, alerjiler ya da bağışıklık sistemindeki hassasiyetlerden dolayı bu zarlar kronik olarak iltihaplanabilir.

  Küçük burun etlerinin herhangi bir etkisi yok. Daha büyük olanların ya da grup halinde olanların hava yollarını kapattığı ve nefes almada zorluklar yaşattığı biliniyor. Koku alma duyusunun kaybı ve sık iltihaplanma da yaşanabilecek diğer olumsuzluklardan.

  Burun etleri herkesin başına gelebilir. Ancak yetişkinlerde daha yaygın olarak görülüyor. İlaçla etkileri azaltılabilir ancak cerrahi işlem eti çıkarmak için olmazsa olmaz. Tedavi edilse bile tekrar ortaya çıkma riski var aklınızda olsun.

 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Burun eti insanlarda burunlarında doğuştan olarak bulunan fazla ettir. bu etler ameliyatla rahatlıkla alınabiliyor. burnunda et olan insanları belki sizde görmüşsünüzdür. nefes almakta zorlanırlar ve sürekli olarak horlarlar.
+ Yorum Gönder