+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Vucut Sağlığı Forumunda Siyah Noktalara Çok Basit Bir Çözüm Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Siyah Noktalara Çok Basit Bir Çözüm
  Siyah Noktalar İçin Bakım?

  Arkadaşlar siyah noktalar için bakım hakkında bilgi verir misiniz?


  Yulaf maskesi ile siyah noktalardan kurtulun yulaf ezmesi, cildin derinlemesine temizlenmesi ve siyah noktaların yok edilmesini sağlayan bir maskedir. Bu maske ayrıca cildin içinde dolaşan pislikleri temizleyip, cildin fazla yağlanmasını da engeller. Bu nedenle kuru ciltli kişiler tarafından pek fazla kullanılmamalıdır.


  Yulaf ezmesi maskesinin yapımı son derece basittir. Pişirdiğiniz yulafları süzdükten sonra, bunları geniş bir kabın içinde bir kaç dakika ezin. Hazırladığınız bu yulaf ezmesini yüzünüze sürdükten sonra 15 dakika kadar bekleyin. Daha sonra yüzünüzü ılık suyla temizleyin. Bu maskeyi vücudunuza da uygulayarak, şaşırtıcı bir sonuca ulaşabilirsiniz.
 2. DereeN
  Devamlı Üye

  Eğer cildinizde akne ya da siyah noktalarla ilgili sorunlar ya-şıyorsanız, o zaman öncelikli yapmanız gereken asla yüzünüz-le oynamamanız. Siyah noktalar için en pratik çözümlerden bi-ri eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz burun, çene ve alın için ayrı şekillerde satılan cilt bantları. Bant kullanmadan önce cildinizi hafifçe nemlendirin, bantı siyah noktaların yoğun ol-duğu bölgeye yapıştırın ve kısa bir süre bekleyip çekin. Birinci aşamada gözenekler içinde birikmiş kir banta yapışarak cilt yü-zeyinden ayrılacaktır. İkinci aşamada ise cildinizi antibakteriyel bir mendil ile temizlemeniz ya da yüzünüzü ılık suyla duru-lamanız gerekiyor.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Siyah noktalar bir kadının korkulu rüyasıdır. bu yüzden siyah noktalardan kurtulmak için yapamayacakları şey yoktur. bizimde tabi ki sizler için önerilerimiz var bunlar; yulaf ezmesi ile yapılan maske veya kil maskesi gibi.
+ Yorum Gönder