+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Vucut Sağlığı Forumunda El ve Ayak bakımınız Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  El ve Ayak bakımınız
  El ve Ayak bakımı nedir?

  Arkadaşlar hemen bana el ve ayak bakımı hakkında bildiklerinizi aktarır mısınız?
  Yaz gelince terliklerle ve açık ayakkabılarla göz önüne çıkan ayakların ve her zaman göz önünde olan ellerin güzel görünmesi için Saka Beauty Center çeşitli bakım önerileri sunuyor.İSTANBUL - Kış boyu yorulan ve kapalı kalan ayakların güzelleşmeleri için onlara çok özel bakımlar sunan Saka Beauty Center elleri de unutmuyor. Ayaklar için nasır oluşumunu gideren, yorgunluk ve ağrıları azaltan, terlemeyi engelleyen, mantara karşı koruyan ve koku önleyen bir bakım uygulanıyor. Bu bakım aynı zamanda cildi serinletiyor, tazeliyor, stres ve yorgunluğu gideriyor, rahatlama ve sakinleşme sağlıyor. Her cilt tipine uygun olan, A ve E vitamini zengini bu bakım, cildin nemini koruyor ve yumuşatıyor.

  El bakımında ise peeling yapıldıktan sonra vitamin ampul uygulanıyor. Ardından nemlendirici maske ile bekletiliyor ve tonik sürülüyor.

  Saka Beauty Center/ SPA & Anti-Aging, ayrıca bölgesel incelme, anti-aging, IPL’le epilasyon, yosun uygulamaları, masaj, sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı, dolgu ve vitamin enjeksiyonları, kimyasal peeling ve mezoterapi, cilt ve vücut bakımı gibi güzellik ve bakım konularda hizmet veriyor.
 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Cilt Lekelerine Karşı Elma Sirkeli Maske Tarifi

  Cilt bakımınız için yine basit ama bir okadar etkili maske tarifiCiltteki lekeleri yok etmek için bir kaba yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın
  Daha sonra bu su ile yüzünüze buhar banyosu yapın Ayrıca yarı formunuzu korumaya yardım eder
  Bir bardak suyun içine 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesi koyun İçine 1 tatlı kaşığı bal ekleyip sabahları düzenli olarak aç karnına için

  Bu karışımın fazla kilolarınıza faydası olduğunu göreceksiniz

 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  İnsanlar özellikle bayanlar bakımlarına çok önem verirler. bunun için saatlerce güzellik salonlarında ter dökerler. özellikle el ve ayak bakımlarına fazla bir önem verirler. bu yüzden el ve ayak bakımları için kuaför veya güzellik salonlarında manikür ve pedikür yaparlar. her halde en rahatı da budur.
+ Yorum Gönder