+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve WhatsApp Durumları Forumunda Özlem Nickleri Whatsapp Durumları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. firdevs
  Üye

  Özlem Nickleri Whatsapp Durumları
  Özlem ile ilgili en anlamlı ve güzel nickler


  Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!
  *Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

  *Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!
  *Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
  *Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)
  *ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer
  *BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM
  *BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir….
  *Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında… 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Mutlu sonlar artık sadece Filmlerde..

  Kan revan içinde hep, kanamaz denen yerLerim !

  SeV SEnİ SEveNİ DağlaRDa ÇoBAn oLsa , SevmE SEni seMeYenİİ MısıRDa SuLtaN oLsA . . . !
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  İnsanlar sevdiklerine karşı hissettikleri özlemi göstermek için mesaj göndermeyi tercih etmektedirler. İnsanlar birbirlerine karşı neler hissettiklerini göstermek için genellikle mesaj atmayı yada sosyal paylaşım sitelerinden mesajları durum olarak paylaşmayı tercih etmektedirler.
+ Yorum Gönder


özlem nickleri