+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve WhatsApp Durumları Forumunda isyan etme duygusal sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. agent
  Üye

  isyan etme duygusal sözler
  En Etkileyici duygusal isyan etme sözleri

  1-?isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!.2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek
  korkum UNUTULMAK!!

  3- Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir??

  4- Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi aktigi zaman Anlaki BITANEM ben geliyorum!!.

  5- Saclarina ak düssün istemem Gözlerine yas dolsun istemem Bir tek dilegim var Rabbimden Mutluluklar senin olsun BITANEM!!

  6- Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!

  7- ismin dudagimda oldu bir hece Bakisin sitemli asksiz bilmece Uykusuz kaldigim kacinci gece Sokak lambalari sahidim olsun!!

  8- Gönül bahceleri yuvasiz yersiz Hayatin tadi yok anladim sensiz Toprak mezar olsun bana kefensiz Yasayamam sevgilim inan SENSiZ!!

  9- Hayalin gözümden birgün digermi Yazdigin yaziyi yillar silermi ismini anmadan günler gecermi Sensiz yasamak mümkünmü söyle!!.

  10- Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!

  11- Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!

  12- Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!.

  13- Dolmasin gözlerin düsündügün an Gecmisle teselli bul zaman zaman Bu hasretlikte biter diye dayan Benden baskasini sevme ne olur!!.

  14- Ben seni kalbime yar diyerek Gurbette sevgilim var diyerek Alin yazima boyun bükerek Gözel göslerini görmeye geldim!!

  15- Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep
  aklimdasin!! 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  İnsanlar sevdiklerine olan kırgınlıklarını artık sosyal paylaşım sitelerine yazarak göstermektedir. çok kırıldıkları sevgililerine yada arkadaşlarına olan kırgınlıklarını bu siteler vasıtası ile belli etmektedirler.
+ Yorum Gönder


isyan etme sözleri,  isyan etme,  isyan etmiyorum sözleri,  isyan etmek,  aileye isyan sözleri,  isyan ile ilgili sözler