+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve WhatsApp Durumları Forumunda Paylaşmaya değer facebook sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Paylaşmaya değer facebook sözleri
  Paylaşmaya Değer Face Nickleri

  hayatımızda hemen her yerde yaygınlaşmış facebook yazıları insanların neler hissettiğini neler yapmak istediği ve arkadaşlıklar yapmada önemli rol oynar işte facebookta paylaşılacak güzel ve anlamlı sözler

  Sırtından vurana kızma, ona güvenip arkanı dönen sensin. Arkandan konuşana da darılma, onu insan yerine koyan yine sensin.
  Biz Yaşamayı Yaşayabilenlere. Bıraktık, Şimdi Aşkkı sizlere, benim yolum uzun gücüm az ..
  Sevmiyorum ben kendimisevmem ben öyle herkesin sevdiği şeyleri
  Hayatta birini sev ve onu kazanmak için çabala..! Sabret ve sevgini göster, kabul ederse zafer onundur, etmezse suç senindir..!
  Seni seviyorum"dan daha özel bir cümle de var: Sana güveniyorum. Çünkü herkes herkesi sevebiliyor; ama herkese güvenmiyor.
  Olması gerekenler zaten yanında. Ve yanında olmayıp gidenler; ne aklında olacak ne de umrunda .
  Hesabını veremeyeceğiniz işlere kalkışmayın üç kuruşluk çıkar için ümit vermeyin.. Çünkü öteki tarafta bulaşık yıkatmıyorlar.
  Bence artık kendinize gelin. Çünkü parlatıcıyla aydınlanmaz gelecek, fön çekince düzelmez hayat ve fondotenle kapanmaz yaralar".
 2. Katibe
  Devamlı Üye

  bir çok anlamlı sözlerden birileride arkadaş dosta yada sevgiye hitap olan sözler bir çoğu dostuna arkasını dönme manasındaki sözleri bir çok sözde sevgiye güvenmeye adında sözler soylerler
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Son zamanlarda internet çok yaygın olarak kullanılmaya ve buna bağlı olarakta sosyal paylaşım siteleri herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. İnsanlar sosyal paylaşım sitelerinden özellikle facebook üzerinden durum mesajları paylaşmaktadır.. Facebookta paylaşacağınız anlamlı ve güzel sözleri internetten bularak paylaşabilirsiniz.
+ Yorum Gönder


sevgi paylaşmaya değer,  paylaşmaya değer sözler,  facede paylaşmak için sözler