+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı daha tema bulunmaktadır Konusunu Okuyorsunuz..
  1. HAYAT
    Devamlı Üye

Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı daha tema bulunmaktadır

Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı tema hakkında bilgi

Şu şekilde sıralayabiliriz;
    * Avustralya
    * Kanada
    * İngiltere
    * ABD
    * Afrika

Bu temalara uLaşmak için yapmanız gerekenler:
    ***(Türkçe kullananlar) Herhangi bir klasörü açın, Araçlar > Klasör Seçenekleri yolunu izeyin. Görünüm sekmesine gelin Gizli ve sistem dosyalarını göster onay kutucu işaretleyin ardından yine Görünüm sekmesinde bulunan Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle seçeneğinin onay imini kaldırın. Tamam’ı tıklayıp pencereyi kapatın. (temaları yükledikten sonra korunan işletim sistemi dosyalarını tekrar gizlemeyi unutmayın)

**(İngilizce kullananlar) başlat çubuğundaki ara kısmına Folder Options yazıp Folder Options’a girin. Wiew sekmesini açın. Advanced settings: bölümündeki Show hidden files, folders, and drivers’ın onay kutucuğunu işaretleyin ardından Hide empty drivers in the Computer folder seçeneğinin onay imini kaldırın. Ok deyip kapatın. (temaları yükledikten sonra korunan işletim sistemi dosyalarını tekrar gizlemeyi unutmayın)

Şimdi C:\Windows\Globalization\MCT klasörüne gidin karşınıza
    MCT-AU
    MCT-CA
    MCT-GB
    MCT-US
    MCT-ZA
    klasörleri gelecek. herbirine tek tek girip Theme kLasörü içinde bulunan *.theme dosyasını çalıştırın. Bu sayede Windows 7 nize 5 farklı Sistem Teması yüklemiş olursunuz.

2. Acil

Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı daha tema bulunmaktadır isimli yazıya yorum yazın.

3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder