+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı daha tema bulunmaktadır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı daha tema bulunmaktadır

  Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı tema hakkında bilgi  Şu şekilde sıralayabiliriz;
  * Avustralya
  * Kanada
  * İngiltere
  * ABD
  * Afrika

  Bu temalara uLaşmak için yapmanız gerekenler:
  ***(Türkçe kullananlar) Herhangi bir klasörü açın, Araçlar > Klasör Seçenekleri yolunu izeyin. Görünüm sekmesine gelin Gizli ve sistem dosyalarını göster onay kutucu işaretleyin ardından yine Görünüm sekmesinde bulunan Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle seçeneğinin onay imini kaldırın. Tamam’ı tıklayıp pencereyi kapatın. (temaları yükledikten sonra korunan işletim sistemi dosyalarını tekrar gizlemeyi unutmayın)

  **(İngilizce kullananlar) başlat çubuğundaki ara kısmına Folder Options yazıp Folder Options’a girin. Wiew sekmesini açın. Advanced settings: bölümündeki Show hidden files, folders, and drivers’ın onay kutucuğunu işaretleyin ardından Hide empty drivers in the Computer folder seçeneğinin onay imini kaldırın. Ok deyip kapatın. (temaları yükledikten sonra korunan işletim sistemi dosyalarını tekrar gizlemeyi unutmayın)

  Şimdi C:\Windows\Globalization\MCT klasörüne gidin karşınıza
  MCT-AU
  MCT-CA
  MCT-GB
  MCT-US
  MCT-ZA
  klasörleri gelecek. herbirine tek tek girip Theme kLasörü içinde bulunan *.theme dosyasını çalıştırın. Bu sayede Windows 7 nize 5 farklı Sistem Teması yüklemiş olursunuz.


 2. Acil

  Windows 7 altında varsayılan tema dışında 5 farklı daha tema bulunmaktadır isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder