+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 etkinleştirme hatası geçersiz ürün anahtarı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Windows 7 etkinleştirme hatası geçersiz ürün anahtarı

  Windows 7 etkinleştirme hatası
  geçersiz ürün anahtarı hakkında bilgi

  Windows 7 yüklerken
  olur da ürün anahtarınızın geçerli olmadığını belirten bir hata alırsanız, aşağıda belirtilen nedenlerden kaynaklanıyor olabilir:

  Ürün anahtarınızı yanlış yazmış olabilirsiniz. Yeniden yazmayı deneyin.

  Bilgisayarınızda yüklü Windows 7 sürümüyle eşleşmeyen bir ürün anahtarını kullanıyor olabilirsiniz. Ürün anahtarının etkinleştirmeye çalıştığınız sürüm için olup olmadığını denetleyin.

  Ürün anahtarı Windows 7'nin bir yükseltme sürümü içindir ve Windows 7 yüklendiğinde Windows'un önceki sürümü bilgisayarda yüklü değildir. Windows 7'nin bir yükseltme sürümünü yüklemek için, bilgisayarınızda Windows Vista veya Windows XP yüklü olmalıdır. Yükleme işlemine başlamadan önce sürücüyü biçimlendirdiyseniz, Windows 7'yi etkinleştirmek için yükseltme ürün anahtarını kullanamazsınız. Windows 7'yi etkinleştirmek için, önceki Windows sürümünüzü yüklemeniz ve ardından Windows 7'yi yeniden yüklemeniz gerekir. Etkinleştirme işlemiyle ilgili yardım için, Microsoft Destek (bu sayfa İngilizce içeriğe sahip olabilir) web sitesine gidin.

  Windows 7 etkinleştirme hataları hakkında daha fazla bilgi için, bkz. Windows 7 etkinleştirme hatası: 0xC004F061

  Windows 7'yi çalışan geçerli Windows sürümünüzle birlikte yüklemenizi öneririz. Sabit sürücüyü biçimlendirmek istiyorsanız ve Windows 7'nin bir yükseltme sürümünü kullanıyorsanız, Windows 7 yükseltme DVD'sini kullanarak bilgisayarınızı başlatmanız, Özel (gelişmiş)'i tıklatmanız ve ardından Sürücü seçenekleri (gelişmiş)'i tıklatmanız gerekir.

  Ürün anahtarınızı doğrulamak için, bilgisayarınızdaki ürün anahtarı etiketini veya Windows paketini ya da Windows 7'yi çevrimiçi satın aldıysanız veya karşıdan yüklediyseniz onay e-postasını arayın. Ürün anahtarı etiketlerinin örneklerini görmek için Microsoft web sitesine gidin (bu sayfa İngilizce içeriğe sahip olabilir). Halen ürün anahtarınızı bulamazsanız, orijinal Windows web sitesinden yeni bir ürün anahtarı satın almanız gerekebilir.

  Hata iletisi almadan ürün anahtarını giremiyorsanız, kutuyu boş bırakabilir ve İleri'yi tıklatabilirsiniz. Bu, kurulumu tamamlamanıza izin verecektir, ancak Windows 7 kopyanızı etkinleştirmeyecektir. Yüklemeden sonra 30 gün içinde Windows'u etkinleştirmeniz gerekir. Kurulumdan sonra Windows 7 etkinleştirme hakkında bilgi için, bkz. Bu bilgisayarda Windows'u etkinleştirme.

  Orijinal olmayan Windows kopyası kullanıyorsanız ürün anahtarı geçerli olmaz. Daha fazla bilgi için bkz. Orijinal Windows nedir? Orijinal Windows kopyasını satın almak için orijinal Windows web sitesine gidin.

  Makale No: MSW700002.
 2. Acil

  Windows 7 etkinleştirme hatası geçersiz ürün anahtarı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


0xc004f063 hatası,  0xc004f063 windows 7 hatası,  hata kodu 0xc004f063,  windows hata kodu 0xc004f063