+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 Program yükleme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Windows 7 Program yükleme

  Windows 7 Program Yükleme Nasıl Yapılır?

  Bilgi; Windows'da bulunan programlarla ve özelliklerle birçok şey yapabilirsiniz; ancak başka programlar da yüklemek isteyebilirsiniz.

  Bir programı nasıl eklediğiniz, programın yükleme dosyalarının nerede bulunduğuna bağlıdır. Programlar genellikle, bir CD veya DVD'den, Internet'ten veya bir ağdan yüklenir.

  Bir CD veya DVD'den bir program yüklemek için:

  Diski bilgisayarınıza takın ve ekrandaki yönergeleri izleyin. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

  CD'den veya DVD'den yüklenen birçok program, programın yükleme sihirbazını otomatik olarak açar. Bu durumda Otomatik Kullan iletişim kutusu görüntülenir ve siz de sihirbazı çalıştırmayı seçebilirsiniz.

  Program yüklenmeye otomatik başlamazsa, programla birlikte gelen bilgilere bakın. Bu bilgiler programı elle yüklemek için gerekli olan talimatları içerir. Bilgilere erişemezseniz diske gözatabilir ve genellikle Setup.exe veya Install.exe olarak adlandırılan program kurulum dosyasını açabilirsiniz.

  Internet'ten bir program yüklemek için:

  Web tarayıcınızda , programın bağlantısını tıklatın.

  Aşağıdakilerden birini yapın:

  Programı hemen yüklemek için Aç veya Çalıştır'ı tıklatın ve ekranınızdaki yönergeleri izleyin. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

  Programı daha sonra yüklemek için Kaydet'i tıklatın ve yükleme dosyasını bilgisayarınıza karşıdan yükleyin. Programı yüklemek için hazır olduğunuzda, dosyayı çift tıklatın ve ekranınızdaki yönergeleri izleyin. Devam etmeden önce yükleme dosyasını virüslere karşı tarayabileceğiniz için, bu daha güvenli bir seçenektir.

  Not
  Programları Internet'ten yüklerken ve kurarken, programın yayımcısının ve programı sunan web sitesinin güvenilir olduğundan emin olun.


  Ağ üzerinden program yüklemek için

  Bilgisayarınızı, ekleyebileceğiniz programlar sunan bir etki alanına (şirket içi ağı gibi) bağlarsanız, bu programları Denetim Masası'ndan yükleyebilirsiniz.

  Programları Al'ı açmak için Başlat düğmesini , Denetim Masası'nı, Programlar'ı, Programlar ve Özellikler'i ve sonra sol bölmede Ağdan program yükle'yi tıklatın.

  Listedeki bir programı tıklatın ve Yükle'yi tıklatın.

  Ekrandaki yönergeleri izleyin. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
 2. Acil

  Windows 7 Program yükleme isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


win 7 program yuklemıyor