+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Yeni Misafir Soruları Forumunda Ayağı boyayan ayakkabılar için çözüm nedir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ayağı boyayan ayakkabılar için çözüm nedir?
  yeni aldığım beyaz önü açık ayakkabının iç kısmı mavi ve ilk denememde boyası ayağıma çıktı. bu boya çıkma olayı her zaman olur mu yada ne ayağımı boyamaması için ne yapabilirim? 2. Gölge Kız
  Devamlı Üye

  %100 deri ayakkabılarda iç astarı boyamaları mutlaka ve mutlaka olur. Nedeni ise iç astar bölümüne kullanılan derilerde organik olarak yapılmaktadır. Kimyasal madde içermemektedir. Ayak sağlığını korumak amacıyla. Bunun içinde yapmamız gereken tek bir çözüm yolu var ya 3-4 ayda bir iç astarını değiştirmek, yenilemek yada anticolor olan spreyimizle iç kısmına tatbik ederek daha fazla boya vermesini engellemek. Spreyimizle boya verme oranını %80-%90 azaltıyoruz.

  Olası renk verme işlemlerinde mümkün olduğu kadar dikkat etmemiz gereken olaydan bir taneside iç astarına göre çorap rengini seçmemiz. Bundaki maksat içindeki verecek boyayı daha az oranda azaltabilmektir.
 3. Ziyaretçi
  Ayakkabımda öyle astarı değiştirmek zorunda olduğumu bilmiyordum, değiştireyi inşallah işe yarar
+ Yorum Gönder


ayağı boyayan ayakkabıya çözüm,  boya veren ayakkabıya ne yapılır,  ayakkabi ayagimi boyadi,  deri ayakkabı ayağımı boyuyor ne yapmalıyım,  ayakkabının boyası çoraba çıkıyor,  ayakkabı ayağımı boyuyor