+ Yorum Gönder
Diziler ve Yerli - Yabancı Diziler Forumunda Aşkın peşinde dizisi konusu - Aşkın Peşinde özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Aşkın peşinde dizisi konusu - Aşkın Peşinde özeti
  Aşkın Peşinde Dizisinin konusu

  Lucas ve Diogo birbirlerine çok düşkün olan ikiz kardeşlerdir. Babaları Leonidas Ferraz Brezilyanın en ünlü iş adamlarından biridir ve seyahat etmeyi çok sevmektedir. O yaz Lucas ve Diagoyu alıp Fastaki arkadaşı Alinin ziyaretine giderler. Yerinde duramayan Diago iki gün sonra Brezilyaya geri dönerek babası ve Lucası orada bırakır amacı kız arkadaşı Maysanın doğum günü partisine yetişip one evlenme teklif etmektir.


  a-k-n-pe-inde-dizisi.jpg
  Jade, annesiyle birlikte Brezilyanın ücra mahallelerinde oturmuş annesinin bütün baskılarına rağmen adetlerini tam bilmeyen bir genç kızdır. Annesinin ölümü üzerine Amcası Alii onu yanına alır. Kuzeni Latifa ve evin yardımcısı Zoraide ile birlikte Fastaki yeni yaşamına ayak uydurmaya çalışır.Ve beklenmedik bir misafir onun hayatının hiç ummadığı bir şekilde değişmesine yol açar.
  Lucas Jadeyi görmüş ve ikilinin arasında çok büyük ama bir o kadarda imkansız bir aşk doğmuştur.Lucas ve Jade daha fazla Fasta kalamayacaklarına karar vererek Brezilyaya kaçmak için plan yaparlar. Yoksa Jade hiç görmediği biri olan Said ile evlenmekk zorunda kalacaktır.Bütün hazırlıklar tamamdır ancak Diagonun geçirdiği uçak kazasında ölmesi üzerine Lucas gitmak zorunda kaldığı için Jadenin yapacak birşeyi kalmamıştır.Lucasın kendisiyle oyun oynadığını düşünen Jade artık Saitle evlidir.
  Lucas geri döndüğü zaman Jadenin evlendiğini ve herşeyin bittiğini öğrenip Brezilyaya geri döner. Maysa kaybettiği Diagonun yokluğunu Lucasla yatıştırmaya çalışır. Ama umulmayacak bir şey olmuştur. Artık onlarda evlidir.
  Lucas ve Jade birbirlerie olan aşklarını her an her saniye birbirlerini düşünerek geçirirken etraflarındaki her şey akmaya devam eder.
  Ünlü bilim adamı ve Lucas ile Diagonun vaftiz babası olan Albieri Diagonun ölümünü hazmedememiş ve çılgınca bir karar vererek Lucastan aldığı DNA örneklerini kocasından ayrılmış ama hayatta tek istediği bir çocuk sahibi olmak olan Deusanın örnekleriyle birleştirir.Artık bunu bilen tek kişi odur. Diago yeniden doğacaktır. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Aşkın peşinde dizisinin konusu her pembe dizide olduğu gibi aşktır. bu dizide ki aşk yasak olan bir aşktır. nasıl mı. dizide başkarakter jade ve lucas birbirlerine ilk görüşte aşık olurlar ancak jade müslüman ve lucasta hristiyan olduğu için kavuşmaları yasaktır.
+ Yorum Gönder


aşkın peşinde konusu,  aşkın peşinde final,  aşkın peşinde bölüm özetleri,  aşkın peşinde jade ve said,  aşkın peşinde,  aşkın peşinde dizisinin konusu