+ Yorum Gönder
Diziler ve Yerli - Yabancı Diziler Forumunda Merlin - Dizi konusu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Merlin - Dizi konusu
  Merlin - Dizi konusu

  Merlin doğuştan sihir yeteneğine sahip olan bir çocuktur bu özellik onu diğer insanlardan ayırır.çünkü hiç bir büyücü doğuştan bu yeteneklere sahip değildir.annesi başka bir ülkede olan bir doktor dostuna mektup yazar Merlini anlatır ve ona yardımcı olmasını ister.Merlin doktorun yanına yola çıkar.

  Merlin - Dizi konusu.jpg


  Gittiği yerde sihir ve büyü yapmayı kral yasaklamıştır ve cezası idamdır.merlin sihir yeteneğinin fakındadır ama nasıl kontrol edeceğini bilememektedir.kral büyü ve sihiri yasaklamayla birlikte ejderhalarıda yoketmiştir.ama sadece birtanesini sarayının derinliklerinde tutmaktadır.o ejderha merlinden kralı korumasını ister eğer kralı korumassa düşmanlarının onu öldüreceğini ve toprakları paylaşacağını söyler.merlin daha sonra bir kahramanlık yapıp kralın oğlunu ölmekten kurtarır ve kral merlini oğlunun hizmetkarı olarak ilan eder.artık bütün krallığın kaderi Merli'nin elindedir. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Merlin birdiğiniz gibi bir efsanedir. bunu dışında bir çok dizi ve filmi çekilmiştir. merlin dizisi bir yabancı dizi olup merlin adındaki bir sihirbazın hayatını ve yapmaya çalıştıklarını anlatmaktadır.
+ Yorum Gönder


merlin,  merlin resimleri,  sihir ve büyü,  MERLN