+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Yükseköğretim - Üniversiteler Forumunda Maltepe Üniversitesi İstanbul Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Maltepe Üniversitesi İstanbul
  İstanbul Maltepe Üniversitesi


  Maltepe Üniversitesi İstanbul yukarıdaki web sitesi üzerinden; Maltepe Üniversitesi İstanbul bölümlerin taban puanları, Maltepe Üniversitesi İstanbul yüksek lisans dersleri, lisans dersleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Maltepe Üniversitesi İstanbul duyuru ve haberleri takip edebilirsiniz. Maltepe Üniversitesi İstanbul web sitesi üzerinden üniversitede yapılan spor faaliyetleri ile kültürel faaliyetler vs. hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Maltepe Üniversitesi İstanbul web sitesine gitmek için yukarıdaki başlığı tıklayınız.
  Web Adresi:http://www.maltepe.edu.tr/
 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Marmara Eğitim Köyü  Kent yaşamının hızlı ve yorucu temposundan uzakta, 1999 yılında yapımına başlanan Marmara Eğitim Köyü 1000 dönümlük bir arazi üzerinde konumlandırılmaktadır.

  Kampusta ilk aşamada anaokulu, ilköğretim okulu ve lise binaları bitirilerek 2002-2003 öğretim yılında hizmete açılmıştır. 2003-2004 eğitim-öğretim yılında da Üniversitemiz Marmara Eğitim Köyü kampusunda bulunan kendi binalarına taşınarak eğitime başlamıştır.

  Modern teknolojinin bütün olanakları kullanılarak gerçekleştirilen Marmara Eğitim Köyü’nde, bir kampusta bulunması gereken hemen tüm birimler yer almaktadır. Kampusta, eğitime ayrılmış fakülte binalarının yanı sıra 504 öğrenciyi barındırabilecek öğrenci evleri, sosyal ve kültürel çalışmalarla spor etkinlikleri için gerekli olanaklarla donatılmış alanlar bulunmaktadır. Bunlar arasında konferans-konser salonları, amfitiyatro, sergi salonları, tam olimpik kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı basketbol ve voleybol sahaları, futbol sahaları, tenis kortları, badminton, jimnastik, bilardo, fitness, mini golf sahaları, buz pateni pisti, sera ve hobi bahçeleri, konuk dinlenme tesisleri özellikle anılabilir.

 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  İstanbul Maltepe Üniversitesi 1999 yılın da kentin yorucu ve gürültüsünden uzak olacak şekil de uzak bir yerde kurulmuştur. bu üniversite benim bildiğim kadarı ile özel bir üniversitedir. bunun dışın da başka bildiğim bir şey yok bu üniversite hakkında.
+ Yorum Gönder