+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Yurtdışı Tatil Yerleri Forumunda Hindistandaymış hissini yaşatan delphin otelleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Hindistandaymış hissini yaşatan delphin otelleri
  Hindistandaymış hissini yaşatan delphin otelleri


  Müşteri memnuniyeti esaslarına dayanarak çeşitli tur operatörleri tarafından ve yüzlerce otel arasından en iyi otel sıralamalarında yıllardan beri çeşitli ödüller alan Delphin Otelleri bu yılda bayrama özel fırsatlarla karşımıza çıkıyor.
  Delphin Diva Premiere ve Palace’ta birbirinden farklı eğlence seçeneği tesis misafirlerinin hizmetine sunuluyor. Diva Premiere’in içindeki on kadar bar ve gece kulübü bu tesisi adeta bir eğlence merkezi haline getiriyor. Delphin Otellerinde lunapark, çocuk diskosu, çocuk sineması, çocuk dinlenme odaları ve çocuk mönüleri gibi özel konseptler, ziyaretçilerin gönlünde adeta taht kuruyor. 230 metre uzunluğundaki özel plajı ve eşi benzeri olamaya modern ve konforla dekore edilmiş odaları Delphin Otellerini vazgeçilmez bir seçenek haline getiriyor.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  delphin otelleri insanların hindistana gitmeden kendilerini hindistan da hissedikleri otellerdir. neden mi, çünkü bu otellerde hindistanı andıracak her şey mevcuttur ve müşteri hizmeti en önemli prensiptir . bu yüzden bence en iyi tatil yerler,inden biridir delphin otelleri.
+ Yorum Gönder